HASNA

Partnerské ego, experiment

.
Pavel.jpg (13765 bytes) Prožil jsem krásný romantický rok vedle Martiny, bojovnice v kultu Draka ve věku 27 let. Naše spolužití nyní končí a protože jsme prověřovali mnohé aspekty spolužití dvou velmi rozdílných osob, považuji za správné předat své zkušenosti a poznání dalším osobám pro zlepšení partnerského vztahu. V čem jsme se lišili? Ve věku, můj věk 66 let a Martiny 27 let, Martina je založením bojovnice a já se v kultu "mír, láska a erotika" považuji za milovníka. Spojuje nás zájem o duchovno, být sociálně zajištěný a snaha žít si podle svého. Na počátku byla dohoda žít společně v Liberci, v soukromí každý ve svém pokoji. Eva nám našla parádní nájem v soukromí. Finančně jsme byli zajištěni z mého důchodu, úspor Martiny a pak ze zaměstnání, chybělo nám pět tisíc, ty jsem si půjčoval z příslibu, že dluh vyrovnám z pozůstalosti. Martina prodávala potřeby pro chovatele, pak ale o zaměstnání přišla, tak pro další spolužití penízky nemáme a musíme z Liberce odejít. Společně prožitý rok od 19. dubna 2018 do 19. června 2019 hodnotím jako velmi plodný a přínosný a mám snahu podat o něm svědectví.  
Martina.jpg (20831 bytes) S Pavlem už se znám sedm let. Protože přišla chvíle pro změny, přišel čas zhodnotit naše společné soužití a naše zkušenosti. Sešli jsme se ke společnému životu v jednom bytě, protože každý sám bychom měli problémy se uživit. Ve dvou to finančně šlo. Pavel má důchod, já měla našetřené úspory. Bohužel nevydržely věčně a tak jsem začala chodit do práce. To zabránilo tomu, aby vyschly, velké příjmy z toho nebyly a práce mi vždy sebrala celý den.

Někdo by náš vztah považoval za exotický, větší část času každý trávíme u svých vlastních aktivit, ke kterým nás vede naše vlastní duchovní cesta, během dne se ale mnohokrát setkáváme ke společným aktivitám, Pavel potřebuje fyzický kontakt, který do určité míry bez problému toleruji. Já zase ráda vítám sezení společně při čaji a ještě více, když společně jíme čokoládu. Ve výsledku oba máme aktivity, kterým se můžeme věnovat společně a umožňují nám tak sblížení.

Pokračování