nahota a naturismus


Podle své zkušenosti jsem si vytvořil názor, že polovina lidí tuto oblast odmítá a stud jim brání si užívat, druhá polovina nemá s nahotou problém a když má u sebe přátele se stejnými postoji, bez problémů se přidá k jejich radostem. Že muži i ženy musí nahotě v kolektivu postupně přivykat. Děti do puberty nemají s nahotou problém, ale po pubertě se některé z nich mezi naháči stydí.
Nahotu ve společnosti vnímám jako projev svobody. To se časem mění. V dobách svobody lze chodit v přírodě zcela nahý, nejlépe ve smíšeném páru nebo ve skupině. Lze potkávat nahé lidi a nijak se to neřeší a některá místa u vody jsou vyhrazená naturistům. Některé regiony nahotě přejí a jiné nepřejí, podle převažujícího složení místních obyvatel.
Nejlepší je, když se sejdou vyznavači nahoty se stejně zaměřenými souvěrci a někde v soukromí nebo v ústraní si společně nahotu užívají.
Je mnoho her určených pro setkání například školení nebo kurzy, spojených s nahotou nebo i erotikou. Moc si přeji, aby lidé byli od krku dolů zcela holí bez ochlupení, aniž by se museli holit.
Je několik skupin vyznavačů nahoty. Nejznámější jsou asi naturisté, v Německu FKK, Adamité se u nás objevili i této době, Exhibicionisté se potulují přírodou nebo v parku se snaží vylekat osamělé ženy. Říká se, když se jedná o pár, tak jsou to milenci a když nahá skupina, jsou to nudisté. Nevím, zda jsem nudista, když chodím v přírodě v ústraní v dlouhém tričku. Odhaduji, že je hodně soukromých skupin, které se v ústraní věnují nazí aktivitám a to včetně dětí. Jsou wellnessy, ve kterých aspoň někde se požaduje pobývat bez plavek.
Kdo by se rád věnoval naturismu, tedy odpočinku bez oděvu, na internetu jistě něco najde nebo ať se zeptá svých známých, kde jsou tyto lokality. Také všude tam, kde jsou všichni nazí, platí určitá pravidla. Na rozdělená hygienická zařízení se chodí odděleně, na druhé naháče se jen krátce podíváme a pak si jich jež nevšímáme. Muž s erekcí, stane se, se nepředvádí, ale někde si sedne a počká, až to přijede, ale nějaké to zvětšení penisu nevadí a neřeší se.
Ještě bych uvedl, že jsou naháči a skupiny naháčů, kteří se nahotě neoddávají, ale vedou přehled, kdo se k nim hlásí. Jsou také seznamky, které neseznamují, pouze inkasují penízky. Proto se věnujte nahotě raději s přáteli.