základy magie


Co je to magie? Spolupráce s duchovním světem buď pro zlepšení společnosti nebo k prosazení vlastních zájmů, což bývá uzdravení, zlepšení života, narození dítěte, úspěch při studiu, získání funkce, rozvoj schopností, vlastní ochrana a další pomoc. Obrátit se s prosbou na průvodce nebo na Boha, se nepovažuje za magii. Někdy stačí odeslat prosbu ve formě myšlenky do duchovního světa.
Prý mají všichni lidé napojení na duchovní svět a všichni mohou být esoteriky, to je věštění nebo léčitelství nebo některá z mnoha dalších praxí magie. Magie se zabývá informacemi nebo energiemi. Jsou dva druhy magie: přímá, to si mág řeší sám pomocí představ a moci nebo nepřímá, to mág pomocí zaříkávání nebo slov přivolá duchovní bytost, která splní dohodnutý program.
Kdo má schopnost napojení, občas přijímá informace v telepatii slovy nebo intuicí vnuknutím. Kdo nepřijímá, možná přišel o své průvodce, je ve stavu vyhoření.
Životu se můžeme oddat jako plavec na vodě, lehnout si na záda a nechat se unášet proudem. Naši průvodci a ochránci se nás ujmou podle emocí a prožívání. Stejné přitahuje stejné. Budou mít snahu nás vést životem a podporovat naše emoce třeba také posilováním závislostí. Další možností je aktivní zapojení do některé duchovní aktivity, například návštěva čajovny, pobyt v přírodě nebo setkání v hospodě a v soukromí. Životní styl je včetně rituálů dán duchovní orientací a setkání se souvěrci se stejným programem.
Malá poznámka k upalování čarodějnic a kněžek. Když získaly moc, tak současně se zavázaly, že stejně jak budou sloužit a konat dobro, tak musí současně také konat zlo, aby se to vyrovnalo. Pro pochopení připomínám čarodějnici z opery Rusalka. Dala lásku a současně způsobila němotu. Tento požadavek je již zrušen a je nahrazen požadavkem velké platby od 500 do 50 000 Kč při opakované pomoci. Jak se stát esoterikem nebo kněžkou? Tato služba je vyhrazena starým a vyspělým duším, duchovní bytosti si člověka samy vyberou a nabídnou mu úkol. Mně v roce 1985 nabídli zda bych chtěl dát světu novou víru? Nabídku jsem přijal. Dostal jsem schopnosti a informace a začal jsem psát „píšící rukou“. Vše, co jsem napsal, je určeno pro nové generace, starý svět mne ignoruje. Chtěl bych žít mezi souvěrci.