home

HERMESIS

Energie pro život

11. 08. 2022

.
Energie má mnoho podob, můžeme je vnímat jako pozitivní a negativní, ale shoda by v tom asi nebyla, každá bytost potřebuje energii jinou, jiné prožívání. Lidé se rozcházejí, když se neshodnou na prožívání a scházejí se s partnery, kteří mají zájem o stejné prožívání. V dnešní době souvěrce ve své generaci nenalézají a proto ony vztahy s velkým věkovým rozdílem. Mladé generace to už mají vyřešeno.
Snaha získat energii tvoří historii. Bohové se nepohodli a vyvolali válku. Možná to bylo jinak, že se shodli na válce, protože potřebovali energii. Aktivity, které budou zdrojem energie, budou předmětem zájmu, organizovány i spontánně prožívány.   
Uvedu zde některé energie. Někdo hledá lásku partnerskou a rodinnou, také klid v přírodě, další lidé potřebují k životu strach a adrenalin. Různých druhů energií, pocitů a prožitků je asi tisíc. To se týká všech úrovní a další vyladění společnosti musí tuto oblast řešit. Je zde takové doporučení: každý ať si buduje vlastní prosperitu a do života druhých ať nezasahuje.