home

HERMESIS - Přirozená víra

Doba změn

02. 11. 2022

.
Slavíme "Dušičky", Památku zesnulých, Keltové slaví Samhain, můžeme také slavit další příznivé změny v procesu změn transformace. Co je dnes nového?
Tak jsme usilovali o nápravu v životě, o zlepšení životních podmínek. Někdo šel v nápravě dál a vstoupil do politické strany, jiný šel hledat nápravu do hospody, výsledek byl stejný. Abychom dosáhli nápravy, šli jsme na náměstí s cedulkami a prapory. Kdo měl klíče, zacinkal. Opět jsme dostali šanci, nabídli nám vstup do EU a do NATO, se vstupem do EU jsme souhlasili, ale co nás čeká nám neřekli, tak jsme se rozhodovali na základě svých představ, že bude lépe. Do problémů jsme začali vidět a poznali jsme hluboké kořeny krize. Lidé se rozdělili. Ti rozumní začali vlastní situaci řešit po svém a svět přestali vnímat, ti moudří a geniální se pustili do nápravy světa. Do transformace se vložilo peklo, které spalovalo to, co lidstvo ohrožovalo nejvíce. Řešení se posunulo na vyšší level.
Naše problémy jsou systémové. Vesmířané změnili Matrix před třemi milénii a bylo hned jasné, že světu způsobí problémy. Funguje to do dnes a dotklo se to i mně. Mladí kluci mne požádali, abych jim koupil cigarety. Dali mi peníze a já jsem cigarety koupil. Včera jsem platil pokutu 5 tisíc korun. Asi jsem udělal něco špatně. Hůř dopadli muži co si užívali sexuální radovánky a je jedno, že to bylo před deseti a více lety. Zanikly tak například Bambini di Praga, mnoho pedagogů opustilo své zaměstnání a mnozí šli do vězení. Znám případy, kdy ve vězení skončili i muži nevinní. Napadlo mne, že jde o kamufláž drastických sexuálních praktik spojených s oběťmi a týráním žen a dětí. Naštěstí už fungují nástroje, které udělají pořádek i v této oblasti.
A co je nového? Věděl jsem, že Nibiru odváží na Plejády pozemské zlato, ale že tato aktivita nám působí tak výrazné problémy, kdo to mohl vědět? Likvidují energie, zdroje a dokonce i suroviny. Následně dávají elitě, která jim toto umožňuje, neomezenou moc a úkol zotročovat lidstvo. Tak to je prostor, kde se budoucí podoba světa řeší. Na náměstí s vlaječkama se chodit nemusí. Očekávám zklidnění situace.