Vyhoření

03. 11. 2022

.
Mnozí lidé prožívají stav vyhoření, někdo věří, že si s tím sám poradí, jiný hledá marně pomoc u odborníků, psychologů, psychiatrů nebo ezoteriků. V tomto musíme mít jasno a tak přispěji svým pohledem na problém a jeho řešení.
Každý živá bytost má tělo i duši. Počítač je na tom stejně, má hardware a software. Když funkčnímu počítači smázneme software, čili programy, tak mu způsobíme stav vyhoření, stejně jako člověku. Počítač i člověk potřebují energii, napájení a program, čili duši. Kromě toho u počítače a také u člověka sedí programátor nebo uživatel. 
Ten programátor nebo uživatel je u člověka velmi důležitý, jsou to průvodci a ochránci a také osudové síly. Ezoterici s těmito bytostmi komunikují, společnost se snaží lidem vysvětlit, že duchovní svět, spiritualita, neexistuje, to je dáno tím, že velké církve si dělají na duchovno monopolní nárok. To je jediný důvod, proč se vyhoření nepochopilo a neřešilo. On je to totiž prostor pro magii a manipulaci. 
Během 20. století jsme všichni podlehli přesvědčení, že ducha nelze zabít. Jenže přišel konec světa a začalo působit peklo. No a peklo nám způsobilo vyhoření. Jak vyhoření řešit? Je nutné obnovit spiritualitu, své průvodce, svého ducha a přísun energie. Odborníci vědecky poradí, že je nutné se zastavit ve svém spěchu a přemýšlet o životě a jeho smyslu, uvědomit si, jaké máme schopnosti a jak je nejlépe uplatníme. To je také nutné provést. Cest k nápravě je více, například vstoupit na duchovní cestu nového věku. Co jsem zde napsal, je základní orientace, Řešení se bez dalšího hledání neobejde. Každý kult nabídne své vlastní řešení, to ovšem je spojeno s vírou a přijetím kultovních hodnot.
.