lg_relax.jpg (7966 bytes)   Psychická relaxace, obnova ega

Úkol nový, PROGRAM RELAXACE, obnova ega

.
Dnes je neděle 17. 12. 2017 a nás všechny zastihla nová doba, nový program, program relaxace. Opět se odvolávám na "hodnotový kruh", musím ho sem konečně vrátit, kde oblast, kterou řešíme, leží mezi odměnou za vykonanou práci a osobností. Vše, co jsme prožili, přineslo výsledky, které jsou odměnou, která ovlivní náš další život. Mohli bychom oslavovat, protože naše situace je mnohem příznivější než jaká měla být podle toho, co všechno se chystalo. Oslavy odložíme a vzpomeneme na všechny zabité temnou energií, smetené bouří, zabité v útrapách válek,  na ty, kteří dali přednost smrti před beznadějí, kteří o všechno přišli a také na ty, kteří přišli o své spirituální zázemí. Poděkujme svým ochráncům za relativní klid a pohodu, za pomoc a ochranu. Tak nastala doba, která nabízí všem odpočinek a obnovu sil.
RELAXACE, jak jsem celý program nazval, znamená tělesné i duševní uvolnění. Každá úroveň se bude zabývat sama sebou, vazby se rozpojí a všichni pocítí úlevu místo stresu posledních let. Program každé relaxace obsahuje také odpočinek, lenošení, nicnedělání. To je jistě důležité a potřebné, ale také časově omezené. Trvalé lenošení nepatří k lidské přirozenosti a ukazuje na nemoc nebo bezradnost nebo na blokovanou cestu. Po určité době, ve které necháme mysl i tělo odpočinout, přijmeme druhý program, také v rámci relaxace, program myslet na sebe a udělat si pořádek ve svém životě. Uvědomit si frustrace a zbavit se jich.   
Zabýval jsem se od roku 1990 nápravou světa a jsem rád, že mé rady a doporučení jsou nadčasové. Jsou k dispozici těm, kteří svět řídí, je docela možné, že některé z nich přijmou a realizují. Nyní se budu věnovat životnímu stylu nás, obyčejných lidí, s vědomím, že každý člověk je zajímavý a výjimečný. Poznat nové lidi rozhodně není ztrátou času. Jsou zdroje informací, zkušeností a také své vlastní energie. Ve svém vlastním zájmu musíme reagovat na chyby v Matrixu, odmítnout vše chybné a ukázat lepší řešení. Nápravu prosadit alespoň ve svém existenčním prostoru, vytvořit své malé království a pozvat do něj stejně smýšlející souvěrce. Věřím tomu, že by skupina Davida Koreshe už rozprášena nebyla. Obnova se týká také elity a vyšších úrovní, budou se zabývat svými problémy a nás nechají, abychom napravili to, co nedokázali napravit oni sami, i když to bylo jejich úkolem a zaplaceni byli dobře.
Budu se tedy zabývat životním stylem střední vrstvy a také svým vlastním. Carpe diem, užít každý den, to se týká nás všech. A koho zvu? Všechny, kteří chtějí rozvíjet a obohacovat své ego, svoji osobnost. A koho nezvu? Ty, kteří se rozhodli svěřit své ego Vyššímu Já. Už máme velký výběr relaxačních programů, budu se snažit přinést něco nového. Musím mezi lidi.
.