starý a nový svět

Pro mne to skončilo

.
Do spirituální služby jsem vstoupil v roce 1986 s pozváním, abych dal lidem novou víru. Nyní, v roce 2019 po 33 letech končím. Pocit, že končím, jsem měl už mnohokrát, ale vždy to bylo jen ukončení epizody a otevření nového úkolu. Dlouho jsem žádal své průvodce, abych směl prožívat lásku a erotiku a dávat ji světu. Byl jsem odmínán, že to řeší jiný duchovní svět. Nyní opouštím proces proměny světa a budu se věnovat relaxaci, lásce, erotice a wellness.   
Jak bude proměna světa pokračovat? Rok 2020 má být klidný, ale to není jisté, snad pro nás, prosté lidi. Duchovní prostor se uvolnil, všichni máme volnou cestu pro své programy a zájmy. Lze tedy očekávat boj o moc, konkrétní informace pro tuto oblast nemám, netýká se mne. Procesy změn vyplní celé 21. století. Však v historii tomu nebylo nikdy jinak. Rozložily se na dvě tři generace a jejich inkarnace. 
A co plánuji? Zlevnilo se jízdné, zlevnily se také pobyty v hotelích a penzionech. Přibývá aquaparků a wellness. Jsem odkázaný na důchod, ale i tak si jednou nebo dvakrát do měsíce mohu pobyt dopřát. Spoléhám se na to, že mne bude provázet partnerka, jako samotný muž bych se tam necítil dobře. Další vývoj přenechám osudu. Většina událostí celé společnosti bude řízena osudem. 
.
.