starý a nový svět

Na konci cesty je zvykem hodnotit

.
Opě zde máme pátek 13. a k tomu končí akční rok 2019. Přichází rok 2020 který bude klidný a tvůrčí. Už nebudeme likvidovat starý svět, nyní budeme tvořit svět nový. Dříve politici sbírali body tím, že kritizovali a uráželi ty druhé, nyní budou politici sbírat body vyhlašováním svých vizí. Politici si uvědomili kolik let promarnili čekáním na konec světa a začali řešit ekonomiku. Možná je probudila Greta Thunbergerová, šestnáctka ze Švédska, ekologická aktivistka. Postaví se do čela mladých a pak už to nebude jen o ekologii. Kdo chce plnit životní poslání, potřebuje peníze a někdy je hledá na hranou zákona. Myslím teď na přítele Slávka Bouru, který je podezřelý, že sem vozil kokain. Jsem připraven mu pomoci a přeji si, aby byl zbaven všech obvinění. Máme společný cíl, pomáhat mladým generacím. Boj o mladou generaci se asi vyhrotí, společnost místo toho, aby je připravila na život a dala jim existenční podmínky, staví do cesty překážky jim a také těm, kteří se snaží mladým pomoci. Pan premiér se snažil obhájit svůj post tvrzením, že je dobře, že je pohoda. Tak ať nám to vydrží. Je však třeba se připravit na příchod mladé generace, mladým dát přijatelné životní podmínky. Se Slávkem se dohodněte a dejte mu grand na podporu mladé generace. 
A co vlastně končí a co začíná? Rokem 2019 končí rozklad staré společnosti, od roku 2020 budeme tvořit společnost novou. Změny se týkají všech úrovní a všech složek společnosti světské i duchovní. Vše začalo zánikem Černobylu v dubnu 1986 a následným sametovým rozpadem Sovětského bloku. Chystala se rutinní likvidace civilizace, ta zde proběhla už šestkrát. Byla však zastavena, protože svět už na obnovu a vytvoření nové civilizace enerii a zdroje nemá. Jsem si jist, že vyhlášené krizové vývoje by se určitě realizovaly, kdosi je v plánu měl. A že svět je bez válek, to také není samozřejmé. Věřím, že člověk (lidstvo) v boží přízni a pod boží ochranou.  Takže hodnoťme.  Přežili jsme první část konce světa ve zdraví, neměli všichni takové štěstí.
V závěru roku 2019 je čas na odpočinek. Znamená to, že už nebudou působit psychické útoky. Pro mnohé z nás se duchovní cesty otevřely již dříve a při troše štěstí si každý můžeme zvolit tu svoji.
Já jsem prosil své průvodce nejméně deset let, aby mi dali možnost vrátit lidem nahotu, lásku erotiku a sex. Nejprve na to nereagovali, pak mi sdělili, že to řeší jiná spiritualita. Trval jsem na tom s tím, že se budu vracet, když mne budou potřebovat. Situace se vyhrotila a Tvůrci mne propustili. Už vím, že lásku, erotiku a sex lidem nabízí Ďábel a proti tomu působí silná blokující temná magie. Navíc, od Ďábla neodchází žádné informace, jde o skupiny okultní. Ďábel lidem lásku, erotiku a sexualitu nabízí výměnou, že s ním budou komunikovat, ale tento svět to nedovolil. 
Jsem přesvědčen, že příští společnost bude tvořena na základě pozitivní enegie. Duhové genderové skupiny nám tu naši lásku a erotiku nedají. Tak už asi víte, kde byste mne mohli najít.