starý a nový svět - HOME - hasna

svět 2020

Návrat mezi lidi

.
Od roku 1985, kdy jsem přijal napojení, až dosud mám možnost sledovat vývoj v Evropě a ve světě, realitě i duchovnu. Píši to proto, abych se podělil o svoji naději, že se nepodaří zničit planetu, živly, přírodu, ani člověka. Tyto snahy zde však jsou, trvale se s nimi setkáváme, nyní hoří snad celá vegetace v Austrálii, velké požáry ničí vegetaci také v Amazonii a Kalifornii. U nás zase ničí vegetaci úmyslně rozšířený kůrovec. S odvozem vytěženého dříví se kůrovec šíří dál. Mohlo však být mnohem hůře. Nejhorší na tom všem je, že se apokalyptických procesů účastní lidé, kteří by se mohli mít dobře. Odhaduji, že důvodem mohou být "vzpoura deprivantů", kultovní programy a programy řízené a dlouho předem připravované snad všemi Bohy a církvemi. Konec světa po roce 2000 se očekával dlouho předem a tak se na tuto dobu soustředila velká pozornost a velká energie. Šlo sice o rutinní soud, ale s jiným výsledkem. Nebylo v plánu civilizaci zničit, protože už zde nejsou zdroje na vytvoření civilizace nové. Těžkou lidskou otrockou práci nahradily stroje, současně se však vyčerpaly nástroje a zdoje pro státní správu, ideologie, finance, televize, policie, kariérní řád a další.
Ve 20. století mnohé současné úkazy vůbec nepřicházely v úvahu. Dnes je můžeme považovat za znamení. Na podzim se na internetu objevila prosba, aby svět pomohl uhasit požáry vegetace v Kalifornii a do týdne se podařilo požáry uhasit. Objeví se nová nemoc, s jistotou se prohlásí za nevyléčitelnou, později se už o ní nemluví.  Každý si také mohl všimnout, že prožíváme neklidnou dobu, ovšem bez válek. Bojuje se v oblasti magie, likviduje se mnoho duchovních bytostí a energií. Vesmír je už téměř pustý, obsazují se paralelní prostory. Je to doba velké očisty.  
A co nás čeká? Společnost v Anglii se rozpadá. Vše, co se tam děje, je velkou zátěží, Německo s Francií se snaží posílit své mocenské pozice, Islám a Islamismus už nebude likvidační. Rusko už pochopilo, že promarnilo čas a buduje ekonomiku, k tomu potřebuje klid a mír, aby prodalo plyn a ropu. Jakmile oslabí velmoci, střední Evropa, postkomunistické země, založí vnitřní obchod a půjdou si svojí cestou. Amerika provedla atentát na iránského generála ministra s celou ochrankou a tím zahájila novou epochu politické "spolupráce". To je opravdu velmi nešťastný incident. A omylem sestřelit civilní letadlo? Ještě lepší. Přijal jsem to jako nová znamení a vážná varování. A u nás? Konzervativní síly hledaly spojence, tak zorganizovaly mladé do skupiny "Milion chvilek". Pozvali je do Prahy, zazpívali jim písničky - a nic. Teď se o ně budou starat, v lepším případě vznikne nová velmi silná politická strana dvou mladých generací. Bude problematická, protože mladní nejsou připraveni, ne vlastní vinou, na život. Rozhodně nepodpoří současnou formu státní správy.
A co s tím? Řešení je několik, ale kdybych některé řešení zde ukázal, společnost je jistotně zablokuje, tak tomu bylo vždy. Kromě toho je zde mnoho profesionálních správců, kteří jsou pohádkově placeni za správu společnosti, že vše napraví a urovnají. Tak ať se snaží.
.