starý a nový svět - HOME - hasna

svět 2020

Kudy dál?

.
Jsem na konci cesty která začala v roce 1985 s úkolem "dát lidem novou víru". Mám splněno nebo nemám? Přinesl jsem "Přirozenou víru" a v několika etapách jsem ji prezentoval na Internetu. Někdy se k tomu musím vrátit a celou stránku uspořádat. Prosadil jsem si novou cestu, nový program, vrátit lidem lásku a erotiku. O sexu se buď mluví nebo se prožívá. V posledních letech se o něm pouze mluví. Také jsem věděl, že jediná informace změní celý osobní pohled na svět. To se mi nyní stalo. O jakou informaci jde? Věděl jsem, že je nutné ochránit planetu a lidstvo před vlivy a útoky z vesmíru. Nyní mi přišla informace, že samo lidstvo provádí likvidační plány. Tak co s tím? Kdo nutí lidi, aby škodili a likvidovali to dobré, co zde ještě zůstalo? Budou potrestáni?
Musíme postoupit ještě dál k principům a zabývat se rozpory mezi prospěšnou aktivitou a jednáním, které nám jednoznačně škodí a likviduje co má být zachováno. Pak je úplně jedno, kdo to působí. Můžeme poznat viníka, ale kdo stojí na pozadí a vše řídí, to nepoznáme. Co může dělat každý?
Veřejné mínění je zavazující pro osudové síly a mnozí z nás dostávají zprávy, co se chystá. Ve vlastním zájmu se vyjádřete, dobré přijměte a schvalte, špatné odmítněme. Nepodceňujme sílu myšlenky, odesílejme pouze informace správné. 
Ukázal jsem pouze cestu po které jsme měli již dávno jít. Příští dny a hodiny rozhodnou o příští podobě světa. Nikdo nemusí stát bokem.
.