starý a nový svět - HOME - hasna

svět 2020

Další problémy a jejich příčiny

.
Objevily se krizové procesy v přírodě a společnosti. Nedalo mi to a hledám podstatu a příčiny, následky raději neřešit, jsou fatální a likvidační. Mám na mysli díru do země kdesi v Kazachstánu způsobenou ruskými geology, ve které stále hoří plyn. Do jiné díry kdesi v Americe trvale teče pod zem jezerní voda, požáry vegetace zapálila správa regionu na více místech současně, píše se o Austrálii, Sibiři, Amazonii, s cílem vytvořit pouště. Proto se rozhořely do likvidačních rozměrů. Kdo to plánoval a realizoval? Vesmírní Ničitelé, tito nahradili skupiny Tvůrců na třech nejvyšších úrovních, všechny nižší úrovně si lidé ničí sami a jak se zdá, v souladu se svým přesvědčením.
Nejsme všichni přesvědčeni o tom, že nejlepší bude, když nám zde ničitelé s pomocí jim oddaných, vytvoří pouště, vypustí nové nemoci, otráví jídlo a vodu, stanoví likvidační pracovní dobu místo snížení, zablokují správní sebereflexi na nové podmínky v přírodě. Jak lze tyto skupiny zastavit?
Když nevím, zeptám se karet: rozchod, ne, umění schopnosti = to se řeší jinde, nemáme na to   schopnosti.
Zaměřit se na lásku a přežití? Přijetí, smlouva vyrovnání a spiritualita = řešením je nástup nové spirituality vzešlé z lidské společnosti.
Vrátit do života lásku a erotiku? Alternativa, změna, boj konfrontace = nastala nová situace, láska, hedonismus, erotika a sex jsou zde pro všechny. Sankce a tresty už nebudou. 
.