starý a nový svět - HOME - hasna

svět 2020

Nastala nová situace
.
Kdo chce pochopit dobu a mít přehled o tom, co se řeší, ať si zajde na YouTube. To platí  nejméně o časovém období posledních pěti let. Oblast společnosti, která se řešila v hlavním proudu, našla ohlas také na YouTube, na přelomu let 2019/2020 převládal optimismus, že se vše zklidní a že se podaří vytvořit funkční systém ve shodě s pozemskou přirozeností. Už se nepsalo o převibrování, povznesení, nadčlověku a zničení planety. Psalo se o snahách politiků řešit svět, kultuře, jídle,zdraví, hudbě a odvážných modelkách v plavkách na břehu mořském.  
Nastal čas druhého příchodu Plejíďanů. Pro ně bylo ničení planety a lidstva běžnou rutinou a v době, kdy věřili své moci, přiznali se, že zde na planetě už zničili šest civilizací podle svého  ovřeného postupu. Na stránky YoutTube se vrátila témata transformace, tajemno, konspirace, mimozemšťané a nově "CoronaVIR SMRTÍCÍ PLÁNOVANÝ ÚTOK USA?!?" strach a zděšení z viru, který dokáže usmrtit více osob než chřipka. Najdeme tam i rozhovor s mimozemšťanem. Myslím, že byl upoutaný. Zaujaly mne dvě informace: jednak že svůj původ váže k naší planetě a pak že při zničení planety byly použity jaderné zbraně a že se tak opět stane. Jeho podoba reptiliána je dána tím, že po zničení planety přijal tělo na jiné planetě. Během rozhovoru získal mé sympatie.
No a jaká nastala nová situace? Přišla mi informace, že Tvůrci pozměnili vlastnosti jaderných zbraní  a ty neexplodovaly, i když už použity byly. Je však nutné přijmout alternativu, náhradu. Nastala podobná situace jako v roce 1918. Také tehdy nemoc (Španělská chřipka) musela navýšit množství temné (negativní) energie, když nestačila válka. Očekávám, že se Čínská chřipka rozšíří hlavně v  Číně a možná v zápaní Evropě, věřím, že nás mine. A řešení? Nespoléhat na jeden druh energie, brát pro život vše, co život produkuje. Na takovém základě se podaří vybudovat ještě lepší společnost. 
A co se nyní děje? Zesílené útoky ve svém důsledku ničí bios společnosti. Problémů je hodně a více narůstají než by se řešily. Mne nejvíce mrzí úmyslné požáry vegetace a zánik životního prostředí. 
.