hasna - home

starý a nový svět

Strategie nového věku

.
Svět už dávno funguje podle nového řádu, ale moc o tom nevíme, protože medializované jsou obavy z toho, co bude a kdo vyvolá tu velkou likvidační válku, které se konfidenti vesmírných mocností a cizích bohů nemohou dočkat. Kdo zprávy nesleduje, má klidnější život. Občas jsme se dozvěděli o alternativních aktivitách spojených často s nahotou a erotikou, nedlouho potom zanikly.
Posílám do celé Evropy duchovní princip pomeranč, jako symbol zastupuje životní styl a řád nového věku. Celé 21. století bude stoletím hledání a nápravy. Každý, kdo se podílí na nápravě světa, má snahu svět napravit podle svých představ, aby mohl prožívat své emoce, své prožitky a pocity. To je možné, jen je vyloučeno ničení přírody, násilí a týrání, sporný je také parazitní styl života.  
Osudem bude podporováno uspokojování osobních potřeb s minimální finanční podporou, plnění životního programu a tvůrčí aktivity s cílem osobního duchovního rozvoje. K tomu zdraví, láska a štěstí, ale snažit se musí každý sám. Nastal čas, kdy si může každý sám vysnít a realizovat svoji budoucnost. Když se s tímto plánem spojí se souvěrci, tak se mu bude určitě dařit.
Lidé budou inspirováni a řízeni duchovním světem přímo, esoterické prostředníky potřebovat nebudeme. Jinak je tomu s energiemi, ty vznikají při prožívání. Pro duchovní bytosti jsou zdrojem existence a proto mnohé společné akce budou mít podobu rituálu.
Jaké je tedy řešení krize? Válka krizi řeší, ale každá velká válka by byla pro civilizaci likvidační. Možná už válka v Líbyi a Sýrii je pro Evropu likvidační. Musíme hledat něco jiného. Je nutné zastavit tvůrčí snahu napravit svět, protože každý více likviduje, než napravuje. Jednou z možností je láska, volná erotika a pornografie. Možná to také přispívá k současné pohodě u nás. Kdo má sex, na sebevraždu nemyslí. Nevázaný sex však nelze doporučit kvůli riziku pohlavních nemocí, pro pohlavní styk doporučuji partnerskou věrnost.
.