lg_home.gif (3905 bytes)

Velké změny doby současné

Naše historie se počíná zánikem Atlantídy, následuje příchod misí a nové stvoření člověka, před pěti milénii, kolem roku -3000 další počátek historie spojený s osvojením písma. Lidská historie je fascinující trvale spojena se snahou lidstvo poškozovat, nejlépe zcela zničit, nyní se tomu říká "převézt do 5. dimenze". Kdo chce vědět více, ať navštíví stránky o historii - historie.jpg  Máme také možnost studovat historii na Internetu. Můžeme také pokračovat, já za počátek současných změn považuji havárii v Černobylu  26.4.1986
Zásadní změny proběhnou na všech úrovních. Podle původního plánu mělo opět dojít k likvidaci lidstva a civilizace, zasáhla však vyšší moc a zničení zabránila s vysvětlením, že pro vznik nové civilizace zde již podmínky nejsou. Plejádští bohové své nepřátelství vůči pozemskému člověku neskrávali a označili ho za dědičně hříšného. Svůj vztah vyjádřili také na počátku knihy Genesis, kde nedovolili přístup ke stromům poznání a života. Jde o sice o symboly, ale vymezují člověku otrocké postavení a pyramidální uspořádání společnosti. Nakonec na to bohové doplatili, v pozdějším vývoji nenašli u člověka podporu. Ani člověk (lidstvo), ani církev, nedokázali správně reagovat na přicházející změny, i když  řešení znali ještě před rokem 2000. Bohové měli trvalou snahu člověka ovládat a manipulovat, v tom dosáhli dokonalosti, veškeré své zájmy takto prosadili, jenže nerozvíjeli jiné mocenské praktiky. A výsledek? Lidé jsou vedeni duchovními bytostmi ze strany Stvořitele s cílem přežít a budovat novou společnost. Spolupráce místo direktivy.
Proces změn byl trvale provázen duchovní aktivitou, esoterikou a magií. Aktivně působili mágové, duchovní bytosti a plynula energie. Celý program připravily osudové síly na každý den a několik variant k tomu. Jejich oponenti, síly Armagedonu trvale vyhrožovaly, ovšem své výhružky myslely vážně a měly snahu je realizovat. Když jim jedna nevyšla, hned přišly s novou. Podařilo se zastavit tři světové války a dvě velké. V roce 2019 plánovali ničitelé atomovou válku, ale po úpravě přírodních zákonů z toho sešlo, exploze nebyly. Byl klid, ten však mohl vnímat pouze ten, kdo nesledoval zprávy. Klid byl snad jen zde, ve střední Evropě. Jinde ve světě klid nebyl. Důvodem snad byla snaha USA udržet si své mocenské postavení. Očekávám, že se pandemie coronaviru vrátí a že zasáhne elitu.
Ještě dvě věci stojí za zmínku. Z mého pohledu šlo o provokaci sankčních sil s následnou likvidací duchovní energií a bytostí. Množství energií a bytostí, které sem přišly z kosmu si nelze představit a už vůbec spočítat. Odhaduji, že je vesmír nyní pustý. Je nutné bytosti původem z kosmu žijící zde zapojit do pozemských vztahů a najít jim zábavu. Pozemské vztahy, tedy funkce a ocenění, budeme hledat všichni. Před pěti lety jsme stáli na hraně propasti, věděli jsme, jak se zastavit, ale nyní jsme již na dně propasti, starý řád je nenávratně ztracen a není zde autorita, která by mohla sestavit a vyhlásit společný program. Je tu však stále ještě fungující ekonomika a správa společnosti. Je tedy z čeho brát, ale ani to nebude trvat věčně. Pandemie změní svět. Naději nám přinášejí děti, nové generace, důsledně je chraňme.
Na Youtube jsem dnes zaznamenal ohlášení, že se EU rozpadne a že na tom Visegrádská čtyřka vydělá, tak to mne opravdu potěšilo.
předchozí