lg_BLOG.jpg (1614 bytes)

BLOG 2017

19. 9.

Co bude

Něco určitě bude a přijde nám to jako přirozený a logický vývoj, ale z toho, co nám píší ve zprávách, se toho stane jen málo. Nyní se mluví o válce, likvidační jaderné, že bude ve východní Asii, ale také v Evropě. U moci jsou a byli Židé, ale asi se jim nedaří, ztrácejí moc a jako řešení vidí nějaké to násilí ve formě válku nebo revolucí a teroristických akcí. Určitě si nepřejí totální likvidaci svého prostředí atomovými zbraněmi. Přiští generace však budou již cosi jiného a jejich řešení podporovat nebudou.
Potíž je v tom, že příští generace umí jiné věci, než společnost potřebuje a tak se rebelové z řad indigové mládeže stahují do komunit v ústraní. Nejsou sami, kdo žije v komunitách. Stačí ještě spirituální podpora a je zde kultovní společnost, sekta. Kdo má schopnost se ubránit temné magii a útočným egregorům a nemá moc peněz, kdo má také následovníky v další generaci,  má naději, že nezanikne. Procesy spojené s koncem světa se pozastavily, aby lidé měli možnost zorientovat se v nových podmínkách, zejména v těch duchovních. Státy přestávají fungovat, není jisté, zda bude uhlí, ropa, zemní plyn, voda v Evropě snad také, určitě bude elektřina. Kdyby nebyla, společnost by se rozpadla.    
pokračování..., růst teploty, nedostatek surovin, zadlužení, k tomu se ještě zítra vrátím a článek dokončím. 
Dnes je 19.9., ráno 4:30 hod., zastavil jsem se, dívám se dolů na útes pod sebou, pod ním je pláň plná lidských kostí. Nemá smysl dokončovat tento článek. Napíši jiný.    
Napsal jsem už jiný článek a ještě doplním sem, co teda máme dělat. Další hodnocení stavu společnosti (konec světa) bude po roce 2100, ale být nemusí. Máme se zorientovat v nových podmínkách, to je oslabení vesmírných vlivů, příchod duchovních bytostí k nám ze všech planet a z toho plyne velká sociální diversifikace, to vede k anarchální společnosti a k vytvoření mnoha kultů, celá společnost se rozdrobí. Politika se tomu nebude moc věnovat, politici se těší na imigranty, italský starosta je chodí vítat do přístavu. Tož teda popřejme politikům dobrou zábavu, mohou s nově příchozími hrát piškvorky. No a nově vzniklé skupiny a kulty budou mít snahu přesvědčit, že mají rády lidi a že budou přínosem pro společnost a také že se umí slušně chovat. Očekávám, že 21. stpoletí v Evropě bude ve znamení snahy po přežití ve skupině a radostnému prožívání sexu asi jako v Pompejích, jen si musíme pohlídat, aby ty naše nové Pompeje nechtěl někdo zlikvidovat. To vyžaduje jediné vedení (boha a císaře) a nikoho neodmítat, všem vytvořit dobré existenční prostředí a alespoň malou zahrádku pro realizaci osobních tvůrčích představ. 
.