lg_BLOG.jpg (1614 bytes)

BLOG 2017

21. 9.

Chvála kancléřky Merkelové

Dnes je velký den hodný zapamatování. Včera byla paní kancléřka záporňas který likviduje Německo a Evropu, žaloby se vršily a odkládaly, dnes píší ve zprávách samou chválu, jak byla českými akademiky milována jako vědec z oboru chémie. Takže konec nepřátelství a kritiky, přizpůsobiví přežijí.
Naše generace měla to štěstí, že si prožila mnoho politických změn a tak vývoji snad více rozumíme, než ti, kteří jsou odkázáni na zprávy a také ti, kteří nesledují politiku vůbec. Napadlo mne, že i to je možnost přežití.
Mám na to všechno svůj názor, možná druhým pomůže. Poslechl jsem si sdělení Petra Chobota, sděluje co všechno nás čeká, samé jobovky, únosy děvčátek, znásilňování žen, ukamenování, obřízky, právo šária, dělalo mu to viditelně dobře. Ale to jsem očekával od entit příchozích z kosmu nebo od dravců trvale žijících zde, ne od muslimů z Libye. Musíme počítat s mystifikací nás a diskreditací příchozích.
Pak je zde zajímavá informace od dvou esoteriků nebo jak je nazvat, kineziologů? mágů? Petr Chobot a usměvavá mladá dáma, která si stále hraje s prsty, oba sdělili, že jsou muslimové varováni, aby se neusazovali zde u nás, že Česko je pod ochranou vyšších sil. Je pravda, že zde je již delší dobu klid a politikové se zabývají sami sebou, tak ať nám to vydrží. A co z toho plyne? Podle mne jde o vyrovnání karmy, západní Evropa je snad trestána za kolonizace a likvidaci kmenů a národů. Očekávám, že postkomunistické země budou mít snahu se spojit, aby se ubránily vlivům ze západu i z východu. V tom případě by byla snaha uplatnit vliv Rakouska, to považuji za stát řízený spiritualitou šlechty.
Co doporučuji? Já věřím oné inzerované ochraně a kultovnímu filmu Sexmise, který jako řešení doporučuje sex. Nevím, zda mne cosi zase bude vtahovat do řešení problémů společnosti, pokud ne, tak se budu věnovat Hasně, tak jsem nazval vše, co souvisí s láskou, lidským tělem, nahotou, erotikou, vztahy a sexuální magií. Mám snahu tvořit v této oblasti. Těm, kteří pronikají do politiky a správy, se nebudu plést pod nohy. Však jsou za to dobře placeni, mne tato společnost nepřijala.