lg_BLOG.jpg (1614 bytes)

BLOG 2017

8.10.

Nová cesta do nového světa

Takový new age, aniž bychom museli někam chodit. Boj o duši se může projevit i tím, že jedna psychika mne nutí něco psát a druhá psychika mi psaní blokuje. Jsou dvě možnosti. Buď se rozhodnu sám nebo přijmu aktuální vliv. Třetí možnost udělám nyní, napíši jen něco, takový kompromis.
Psychické energie kolem nás se zlepšují, zklidňují což by mohli potvrdit lidé, kteří psychické potíže měli nebo mají.
U mne se psychické prožívání zklidnilo, dospal jsem dluh a plánuji si samá pozitiva. Za zdraví a štěstí jsem vděčný, penízky a láska snad už také budou. Co svět?
Svět hledal záchranu ve válkách. Potíž je v tom, že vývoj každé války je   zcela nepředvídatelný a nic neřeší. Národy, státy a regiony, přes které přešly poslední války, dosud se nevzpamatovaly a živoří bez naděje na obnovu pohody a prosperity. Vše by bylo možné řešit dohodou, ale není zde systém, ze kterého by se dalo vyjít. Kromě toho přijetí smlouvy je bráno jako slabost a není zde autorita, která by platnost smluv zajistila.
Česko je mojí vlastí, v Německu se mi líbilo a na Polsko mám slabost, část mé rodiny odsud pochází. Těmto třem zemím budu tiše pomáhat. Očekávám, že se spojí postkomunistické evropské státy, důvodem je společná historie a stejné problémy. Vše s minimálním vlivem dalších zemí.
Západní svět si prožívá svoji karmu. Mám na mysli ty státy, které okrádaly celý svět. Součástí toho jsou tajfúny a šílení střelci. Nemyslím si, že by mne někdo požádal o pomoc. Nikde si totiž národy samy nevládnou, vládnou tam  jiní a jejich program vůbec neobsahuje zájmy a prosperitu národů, kterým vládnou. V plánu spásy mají trvalý exodus, problémy a zánik. To už jsem psal mnohokrát a těší mne, že vývoj jde tím lepším směrem. A co já budu dělat? Přijal jsem názor, že nahota, erotika a magie sexu vedou k osvobození člověka a tak jsem se tímto směrem vydal. Mám ověřeno, že jedna žena by můj zájem nevydržela (důvodů je 12 a více) a tak se ucházím o přízeň zatím osmi žen a každé se snažím splnit všechna její očekávání. Když už toho bylo se mnou dosti, posunu se k další a ona předešlá si ode mne odpočine. Jsou to vztahy pro pěkné chvíle, ale současně je zde také duchovní obsah, nějaká ta magie pohody. Vztah se mnou je k ničemu nezavazuje. Nahotu v přírodě mám rád, ale nikoli organizovaný naturismus. Co ještě? Uvidíme.
Když by měl někdo vnuknutí, že mne má kontaktovat, tož ať se ozve. 
Mobil 736 44 66 88  a  e-mail pohodicka@seznam.cz