lg_BLOG.jpg (1614 bytes)   BLOG 2017

Vesmírní a pozemští bojovníci
-
Na Youtube jsem našel tyto dokumenty:
1:10:33 Odhalení Konspirační spisy 1 serie 11-14. díl
2:31:08 Odhalení Mimozemské spisy 1 až 8 díl

Týkají se vlivu vesmírných skupin na dění v USA, píše se tam šílené, děsivé, dokument odhaluje nejpřísněji střežená tajemství, mám ale pocit, že jsou všeobecně známá již několik desetiletí. Dovolte mi k tomu malou poznámku. Celý proces je dlouho předem připravovaný včetně několika alternatviv. Já osobně vnímám vesmírné ještěry a ještírky jako subjekty obětované. Jako všichni ostatní, také oni jsou předvědčeni o své pravdě, oprávněnosti svého programu a práva na existenci v přijatelných podmínkách zde na planetě. Spoléhají na své Bohy, ale ti se jim neozývají. Jednají tedy podle své naučené rutiny, ale to jim úspěch nepřináší. Jejich postavení rozhodně není důvodem k závisti. Naprostá většina duchovních bytostí těchto entit zanikla. Vesmírné entity předávají technologie, především výpočetní a komunikační, bohužel i vojenské. Jen se mi zdá, že ty vojenské se obracejí také proti nim, když se neví, kdo je kdo a co tu dělá.  

Jde především o bojovníky, myslím, že mocenská dualita byla jejich dílem ve snaze, aby obě mocnosti měly skutečně likvidační zbraně. Dosáhli však opaku, dualita moci se stala stabilizujícícm prvkem a zdrojem pouze lokálních válek. Naše nejnovější  historie začíná v dubnu 1986 úmyslným zničením elektrárny v Černobylu. Následující události mají logickou souvislost v realitě i magii. Působilo zde několik aktérů a připadá mi, že o sobě nevěděli, že každý sám sebe považoval za sílu rozhodující a budoucího vítěze, který bere všechno a ovládne celou planetu. Takový asi nebude. Připadá mi, že mnohé skupiny podlehly pokušení a uvěřily svému vítězství a kdosi s dobrým přehledem je účelově manipuloval proti sobě jak zrovna potřeboval. Pokušení ve všem, patrně ho vidí také papež František, když má snahu změnit Otčenáš, aby ujistil, že Bůh Otec není zdrojem pokušení. Myslím však, že pokušení je zcela běžným nástrojem manipulace.

Řešení? Všichni bojovníci, vesmírní i pozemští, potřebují energii adrenalinu, bojového vzrušení. Tu mohou brát z adrenalinových sportů a z bojových počítačových her.
Druhá zásada, bojovníci jsou řízeni z úrovně Univerzum, jejich úkolem je eliminovat konflikty a války, umravňovat mocenskou zvůli a jiné projevy násilí. Mají bránit ty, kteří se vzdali útočných zbraní a násilí. Jistě bude nějaký čas trvat, než se tyto direktivy prosadí a prověří.
.