esoterika

Esoterika, věštectví a léčitelství

Obecný popis esoterických postupů
- Mnohé esoterické aktivity mají stejný základ. Například odstranění nebo výměna osobních duchovních průvodců a ochránců zcela změní život a odstraní mnohé potíže.
Zde nebudu postupy prozrazovat, protože jsou určené pro osoby připravené na základě informací a zkoušek. Za zkoušky lze považovat veškeré naše jednání a výsledky zkoušek upravují spolupráci a svědčí o hrozbě zneužití duchovních magických a esoterických schopností a dovedností. Vybraným vyvoleným se předávají v osobním kontaktu.
- Základní informace však mohou získat všichni, kdo v magii a esoteriku věří a kdo mají zájem o služby věštecké nebo léčitelské, očistné nebo podporující. Esoterika na rozdíl od čarodějství využívá služeb andělů a archandělů a směřuje k judaismu, čarodějství patří k drakům a pozemským (pohanským) kultům a šamanismus má své kořeny v zámoří, například i obyvatel v Peru a Amazonie. Připouštím však, že nejde o všeobecně přijaté dělení, že je to spíše můj osobní poznatek a názor. Budu zde požívat pojem "esoterika" a budu tím myslet celou nižší spirituální praxi, ve které medium nezasahuje do spirituální oblasti a na rozdíl od magie ji nemění. Esoterici nabízí buď své schopnosti nebo služby.
- Za schopnosti můžeme považovat práci s kyvadlem, věštění z karet, práci s energiemi, znalosti numerologické, chiromantické (čtení z ruky), astrologické, byliny a doplňky stravy, mineralogii, kineziologii, odblokování, psychotickou schopnost telepatie a intuice, vize a představy, výrobu amuletů a mandal, tvorbu rituální hudby, vidění čaker, exorci a další.
- S těmito schopnostmi mohou esoterici nabízet tyto a mnohé další služby: poradenskou činnost s pomocí orákula, nasměrování, zlepšení partnerských vztahů, vyhledání ztracených věcí a zvířat, podpořit uzdravení pomocí energie, pomoc při hledání zaměstnání, spirituální podpora početí a mateřství, doplnění akční energie nebo odpuštění.
- Je zde jedno varování, v oblasti čarování je požadavek na vyrovnané dobro a zlo. Když pomůže, musí také uškodit. Já mám právo karmického odpuštění a tento požadavek neuplatňuji. Současně nabízím, kdo se dozvěděl ve věštbě nepříznivý osud, že tuto část věštby odstraním, zruším. To platí i v případě zlé předtuchy. Napište mi na pohodicka@seznam.cz a zlou předtuchu a nepříznivou věštbu odstraním, cena je 500 Kč.
Nabídka esoterických služeb.
.