esoterika

Esoterika, věštectví a léčitelství

Ohlédnutí

-

Píši padesátý poslední článek, vnímám to tak, už dlouho nic psát nechci a stále mne cosi nutí, abych ještě něco napsal. Když to napíši, tak uznám, že to zcela marné a zbytečné není. Tak nyní jsem se chtěl omluvit lidem, se kterými jsem se setkal a kteří mému chování nerozuměli nebo kteří to vidí tak, že jsem jim chtěl uškodit. Určitě jsem měl snahu se vyšemi vycházet velmi dobře, být prospěšný a získat přátele. Dopadlo to však tak, že jsem se dotknul jejich citlivého místa nebo nedodržel dohody nebo se rozešel názorově. Tak se všem omlouvám, Mám takovou zásadu, že máme být schopni své chování obhájit a pokud ne, pokud máme snahu se odvolávat na cizí působení, pak jsme schizofreniky. V tuto chvíli bych rád vše svedl na zlé působení duchovního světa, na vliv osudových sil které měly snahu mne nejen vláčet, ale přitom dělat problémy mně i mému okolí. Jde také o "boj o duši", když mi jedna duchovní skupina chtěla pomoci nebo něco zařídit, tak jiná to zkazila, zablokovala, zrušila, což není nikdy problém. Problém vidím ve špatném programu v oblasti magie a v oslabení vlivu úrovně Universa, takže skupiny se nemohou dohodnout a mohou jednat pouze na základě sporu, boje a konfrontace.  
V sepsání tohoto článku mne vyprovokovala informace o tom, že už nic zablokováno nemám, že už zase vše bude fungovat. Jednak to považuji za další manipulativní informaci a nic jiného, dále však už nejsem ochoten se věnovat ani magii, ani politice, ani věštectví, ani léčitelství, ani nápravě vztahů, i když schopnosti mi zůstaly. Nemám záruku, že by moji práci něco nenarušovalo. Jestli někdo chce, abych ještě lidem pomáhal, tak ať mi pošle mladou šikovnou, já ji vše naučím, předám jí své znalosti a zkušenosti. Jistě pak bude úspěšnější, než já.  
Našel jsem dominantní duchovní skupinu, která je na straně člověka, dvě servisní skupiny a devět průvodců. Těmto důvěřuji a o jiné osudové síly zájem nemám a nepřeji si, aby manipulovaly můj život. Já se uzavírám do svého soukromí, budu se zabývat knihami a láskou. Všechny útoky temné magie jsem nucen spálit, není problém, ale dělat to nechci. Přeji si mít se všemi dobré nebo raději žádné vztahy.
.