lg_hasna.gif (1619 bytes)

HASNA

3.11.

Rady mužům

-
- Když mi bylo 40 let, sem si říkal: tak jsem sám, která žena by so mne stála? Starý, tlustý, bez peněz...? Kolega v práci na to reagoval slovy: ty ženský jsou na tom stejně. Uvěřil jsem mu a udělal jsem dobře. Když vyloučíme ženy, které chtějí být zadobře s Bohem, zůstane ještě hodně těch, které chtějí mnohé své potřeby a libůstky řešit ve vztahu s mužem. Záleží jen na dohodě, každý vztah může být jinak pěkný. Mám v sobě 60% ženské energie a tak se cítím lépe ve vztahu se ženou, s mužem mám dobrou komunikaci jen když máme společné zájmy. Mám rád lidi a s komunikací nemám problém.
Problémy mi dříve působil zvýšený zájem o ženy, lásku, nahotu a erotiku.  Zájem se ještě zvýšil, ale zvládám ho na základě dohody, komunikační hry.
Svým přítelkyním jsem oznámil: budu ti dělat velmi odvážné smělé návrhy a ty můžeš každý návrh odmítnout a přijmout ho jako kompliment. Pokud ho přijmeš, tak ho určitě budeme realizovat. Když odmítneš, bude vše OK, určitě se zlobit nebudu, náš vztah se tím nezkazí. Pěkně to funguje, ženám mé odvážné erotické nabídky imponují a ještě lepší pocit mají z toho, že je mohou odmítat. Tuto hru ještě vylepšíme, že také ony mohou předkládat jakékoli návrhy a to zcela bez studu a obav. Také jsem svým přítelkyním sdělil, že je vztah se mnou nijak nezavazuje, že s věrností nepočítám, že budou mít další přátele považuji za samozřejné. Jedna přítelkyně mi napsala, že z ní dělám kurvu. Odpověděl jsem, pokud se jínaše forma vztahu líbí, že můžeme pokračovat. Tak jo, pokračujeme. Já jejich přání a meze respektuji.
Kde byl ten problém? V moji touze po vztahu a hrátkách se ženou na straně jedné a absenci schopností pro vztah se ženou na straně druhé. Slečnu jsem uháněl a když jsme byli spolu, tak jsem se choval divně. Vlastně jsem ani nevnímal její přítomnost, pouze sám sebe. To žádná dlouho nevydrží a je také zajímavé, že žena podléhá hypnóze od osudových sil, buď vztah odmítá nebo naopak na něm nekriticky lpí. Když jsem ženou odmítnutý, jdu jinam. Mám zásadu, beru vše, kde je zájem, na kafe mohu mít přítelkyň třeba dvacet. To se ještě dá stihnout. Každý vztah je tedy jiný a o všech platí, že nemůžeme být stále spolu. Každý člověk musí být někdy sám, ale zase ne stále. Řeším to tak, že čekám, která se ozve a podle možností si uděláme pěkný program. Každý vztah je vylepšený trochou erotiky, ale spíše jde o vycházky, posezení, hlavně splnění přání ženy. Až mne má jedna přítelkyně dost, přijde další. Je to takové vztahové kolečko. Je dobré se vyhnout povídání o vztazích dalších. Ženy mají rády, když jiný vztah nemám, ale neplatí to vždy. Každá je jiná.    
Manželku mám, je pod vlivem televize na jiné duchovní cestě, patří ke kultu konformě konzumnímu, což je nyní kult většinový. Máme pohodový sociální vztah. Moje avantýry jí vadily než si také našla přítele. Názorové rozdíly nám blokují zájem o erotiku a sex. Doporučuji tedy v komunikaci se vyhnout tématům, kde není možná shoda, naopak nezapomínat na komplimenty a pochvaly. Když je snaha partnerovi vyhovět, tak si myslím, že i ten sexík funguje. Ignorovat vše, co vztahy kazí a bránit se tomu.
Závěrem ještě můj poznatek, každé ženě zájem muže imponuje jako potvrzení jejich kvalit. Musíme však počítat s odmítnutím. A každý zájem muže o ženu zlepší její vztah, pokud se partner o tom dozví, má snahu zlepšit své jednání ve vztahu. Pozor však, neplatí to u všech.
.