lg_hasna.gif (1619 bytes)

HASNA

3.11.

Rady ženám

-
- Na straně jedné radit ženám jak si zlepšit vztah, je podle mne pošetilé, na straně druhé to bylo nejčastější téma při výkladu z karet.
Své rady, které jsem vyčetl z karet, jsem zobecnil zde: Poradna
Některé rady pro muže i ženy jsou zde: Přítelkyně a manželka
Aspoň jednu radu: nespoléhejte na to, že muži něco dojde, že na něco si sám vzpomene. Ne. Vše je nutno muži zcela polopaticky sdělit, jinak nic neví.
Tahle rada je důležitá: čarování pro vztah je dobré pro navázání vztahu, ale dál se musíte snažit vztah udržet svým vstřícným chování v realitě. Užití magie pro udržení vztahu vnímá partner jako manipulaci a má snahu se bránit. Jakmile vliv magie oslabí a muž je schopen ze vztahu odejít, hned odchází a už se nevrátí. Nejlepšími pojítky vztahu je láska, společné zájmy a názorová shoda.
V této době dochází k tomu, že ženy odcházejí od rodin a začínají žít svůj vlastní život. Péči o děti svěřují manželů, mužům. Je to dáno možná tím, že slábne spirituální manipulace, která ženy vedla k askezi a andělské službě. Jsem si jistý, že je lepší řešení. Zůstat u rodiny a vyhledat milence pro pěkné chvíle. V dnešní době hledá hodně lidí své souvěrce. Když se souvěrec objeví, většina mužů i žen k němu odejde. 
.
.
pokračování
.
.