Koronavirus

.
Nová cesta, nové problémy. Koronavirus jsou osudové dveře pro vstup do nového věku. Debatuje se a píše jen na toto téma, ovšem za zády probíhají zásadní systémové, společenské a mocenské změny. Opět se řeší povznesení člověka. Přijal jsem informaci, že koronavir ještě posílí a bude působit ještě dlouho. Víc toho nevím, což mne těší, mohu čas prožívat v přírodě a hledat vztah s příjemnou ženou.
Moje psaní nejsou rady, ale snaha předat své osobní zkušenosti ve snaze "pustit věc z hlavy". Postižené jsou především plíce a následně pak srdce, ledviny a játra. Podstatou je působení negativní energie, útoky černé magie. Je možné, že došlo k záměně řídících sil. Pak by průběh nemoci byl jiný a postihoval by jiné skupiny a osoby. A proč to píši?  
Problémem je uzdravení nemocných osob. Leží na JIPkách a blokují lůžka. Dostávají kyslík a jejich uzdravení je pomalé. Pokud mám pravdu, že významnou složkou nemoci jsou energie, pak by se měli léčby účastnit také léčitelé. Zda je to za současné situace možné, tak to opravdu nevím. Moje zkušenost je však dobrá.

19.9.2021  koronavirus je na ústupu