lg_novy-svet.jpg (6683 bytes)

Nový svět

9.10.

Přítelkyně a manželka

.
Když dovolíte, jen připomenu, že tuto neděli, 15.10. uplyne právě 100 let od popravy Mata Hari, která nebylo vůbec špiónka, ale symbol své doby. Možná nedala některému vlivnému důstojníkovi.
Proč píši tento článek a nechávám nahlédnout do našeho soukromí? Důvody jsou dva. Rád bych všem ukázal, jak lze uspořádat vztahy, jak komunikovat a taktiku vztahu, druhým důvodem je naděje, že ještě nějakou přítelkyni najdu, které se bude můj program líbit nebo aspoň vyhovovat.
Mám takové přání, aby žádná žena nebyla sama a netrpěla absencí lásky. Všech bych se ujal a věnoval se jim. Je jich ale mnoho. Naštěstí polovina žen v souladu se svým přesvědčením by mé snahy nepřijala ani náhodou, ty šikovné mají pevný partnerský vztah a nic jim nechybí, nikoho nehledají. Pak je hodně těch, které hledají trvalý věrný vztah, nejlépe manželství, ani těm nechci kazit jejich štěstí. Mám také manželství, manželka se stárá o všechny naše rodiny a máme sociální vztah, abychom vyšli s penězi. Náš vztah spolehlivě funguje na těchto zásadách: 1. co nemáš doma, musíš hledat jinde, 2. odskoč si, ale věrně se vrať, 3. u jiné ženy si od manželky odpočinu a vztah se tím zlepší, 4. muž potřebuje slyšet pochvalu a žena potřebuje slyšet  kompliment. 5. vyhýbej se v komunikaci tématům, na kterých se neshodneš.
Na straně druhé, tato pravidla nakonec vedou k odchodu muže z domova a rodiny. Takže musím přidat: 6. muž musí být zapojen do zvelebování domácnosti, aby měl pro něj domov cenu. 7. každý musí mít svůj azylový koutek, ze kterého vychází se podívat, co partnerka právě dělá a nahlédnout do ledničky. 8. sociální systém má být pro muže i pro ženu výhodný, pak doma zůstávají. 9. tedy málo rutiny a více pěkných chvil. 10. říkám vždy zlomyslně pravdu. Dobře jí tak, nemá se vyptávat. Těchto deset pravidel však platí ve všech partnerských i jiných vztazích mužů se ženami. Je dobré je znát.
Nyní k přítelkyním. Každý vztah musí mít nějaký program, nějaký důvod setkání. Může to být řešení samoty, pěkné chvíle, tělesné radovánky a rozkoše, nějaká dlouhodobá pomoc sociální nebo psychická podpora, názorová shoda nebo vzájemné obohacení v některé oblasti. Já se snažím svým přítelkyním předat osobní zkušenosti z oblasti esoteriky a magie.
Také ve vztahu s přítelkyněmi jsem odhalil několik pravidel: 1. každá žena chce mít muže jen pro sebe, tak akce ve stylu sabatu s jedním mužem a několika čarodějkami má úskalí. 2. každý vztah chce mít svojí optimální frekvenci. Jako východisko můžeme zvolit dvě setkání za měsíc a další třeba na Skype. 3. Může dojít k zablokování a rozpadu vztahu. Našel jsem pět příčin: každý na jiné duchovní cestě, falešné kamarádky, maminka hlídá svého mamánka, velká fixace na rodiče, zájem firmy, aby zaměstnanec byl jen jejich, často také neuzavřený dřívější vztah. Příčin, které vztah naruší, může být jistě více. Pokud jde o odblokování, tak se svěřte někomu kdo se věnuje esoterice, jiné příčiny se snažte řešit. Společnost se snaží zasahovat do vztahů, ale vztahy patří do soukromí a každý si vztah může upravit podle svého, tak aby vyhovoval. Nakonec: chci dávat lásku a láska je odměnou za dobrý partnerský vztah. V manželství může láska vydržet celý život.
.