lg_novy-svet.jpg (6683 bytes)

Nový svět

5.11.

Jaký vývoj v Evropě lze očekávat

-
Evropa se ve stavu vyhoření zklidnila a hledá budoucnost. Dosud žila na podle židokřesťanských hodnot a římského práva. Jsou zde nadšenci, kteří mají snahu tento program obnovit. Nové argumenty však nemají, opakují to, co už jsme mnohokrát slyšeli. Nejlepší propagandu dělá papež František. Velkého dobráka obdivuje mnoho věřících, ale to je už hodně vzdáleno původnímu obrazu církve. Apokalyptické vize to už také vzdávají a tak lze říci, že duchovno nebude východiskem pro obnovu Římského správního systému a jeho konzervativních tradičních hodnot zotročení člověka.
Hledá se silný vůdce v reálném světě. Mohli jsme očekávat, že to nebude problém, že je zde velký výběr silných autorit. Stalo se však, kdo se zajímal o světovládu, měl nějaký problém. Zde je velký prostor pro konspirační teorie, například předpokládám, že tsunami smetlo Fukušimu poté, co se ke světovládě dali pozvat Japonci. Číňané se už do Evropy nehrnou, když fotbalisté Slávie jim už také radost nedělají. Kancléřka Merkelová se svými hochy islámskými už také medializovaná není, tak buď se nic neděje nebo se děje toho hodně a psát se o tom nesmí. Utečenci z východního středomoří opustili bezbřehé násilí a jsou rádi, že to přežili. Do nového násilí nespěchají. Však už chaos došel i do Rijádu poté, co Saudský princ ohlásil, že se vzdává radikálního Islámu, že nechce ztratit dalších 30 let. A už jim tam někdo zatýká členy vládnoucí rodiny. Je zde někdo mocnější, kdo asi? Občas navštívím Youtube a tam oslavovali Putina jako příštího Spasitele. Že je příkladný věřící Ruské pravoslavné církve. To on sice o sobě také prohlásil, ale onu církev nepovažuji za schopnou světovlády. Příští vývoj tedy vnímám jako pokračování rozpadu. Nejsem sám. Státy EU jsou poznamenány rozdílným historickým vývojem, což se projevilo v jejich tradicích, kultuře a úrovni.   
Příští vývoj bude jiný. Určitě zde světovládné skupiny jsou, ale nehledal bych je mezi těmi pozemskými, které nám vládly dosud. Přišly skupiny z vesmíru a vývoj světa už řídí a kontrolují. Pro mne je znamením udržení Bitcoinu a beztrestnost hackerů. Tam někde bych hledal správce světa. Očekávám rozpad EU a spojení států podle svého charakteru daného historickým vývojem, například státní útvar spojením postkomunistických zemí. Také severské země by mohly obnovit dřívější harmonii a spojit se. Rusko, Ukrajina a Bělorusko se opět spojí a budou si hledět sami sebe. Do Evropy Ukrajinci utíkali před nesvobodou, ale přinesli ji s sebou a snaží se ji prosadit i u nás. 
Uvidíme. Já stále opakuji, že se v této oblasti zájmu už potulovat nechci.
.