lg_novy-svet.jpg (6683 bytes)

Nový svět

15.11.

Co budu dělat

-
Svůj další poslední článek bych mohl pojmout jako oznámení rezignace s tím ovšem, že mám ještě hodně plánů a snů, ale nemám peníze, abych je mohl realizovat. Mám dluh 25 tisíc, což jen konstatuji, věřím, že jde splatit a vím, že mnoho lidí má dluhy až nesplatitelné. Do poloviny roku 2014 jsem si přivydělal za esoterické služby měsíčně 5 a více tisíc, od té doby nic. A k tomu budu řešit EET. Takže mám ty dluhy a na peníze čekám.   
Od roku 1987 využívám své psychotické schopnosti pro spolupráci s duchovním světem, moji průvodci tvrdili, že se bez mé pomoci neobejdou. Snažil jsem se jim vyhovět, ale přes dvacet let trvale zbytečně prosím o peníze a lásku, také děkuji a jsem vděčný za dobré zdraví a štěstí (ať mi to vydrží). Musím uznat, že jsem měl vždy peníze na vše, co jsem potřeboval. Láska a sex mne moc baví, ale mám to trvale blokované a nemohu zjistit proč. Možná jde jen o to, že nemám peníze navíc, abych mohl na setkání zaplatit to kafe nebo čaj.
Tyjo, to je trapný článek. Myslím, že jde o důsledek dietní chyby. Co budu dělat? Oddám se péči svých přítelkyň. Jsou čtyři a všechny budou mít se mnou hodně práce. Věřím však, že je to bude bavit. Teď jen abychom začli dříve, než si najdou jiné životní radosti. Jsou to moje zlatíčka sluníčka. 
.