lg_novy-svet.jpg (6683 bytes)

Nový svět

25.11.

Co dál?

-
Večer jsem si povídal se svými průvodci a oni mi sdělili, že nyní vůbec nikdo neví, co bude, kam se svět dál posune, nelze nic plánovat ani předvídat. Tak jsem to vzal navědomí s tím, že svůj další život dohodnu se souvěrci. Zdá se, že moji reakci nechápali a že očekávali větší zájem, možná až zděšení. Takže zopakuji, v této době nelze ani předvídat, ani plánovat další vývoj ve světě, vše se vymklo kontrole. Elita je bezradná a nevypočítatelná.  
A důvod? když se objevil nějaký nový bůh, tak si církve nebo elita vytvořily svého vlastního. Svět stále uznává Ježíše Krista a Bibli. Potíž je v tom, že Bohové a duchovní autority vytvořené člověkem nemají napojení, jsou jen projevem lidského myšlení. Nyní se svět dostal do krize a krize se řeší na všech úrovních novým programem. Musí někdo poradit, co dál a člověk v krizi to musí přijmout a snažit se to realizovat. Každý program a každá myšlenka se jednou vyčerpá a musí se přijmou myšlenka nová a nový program. Jenže to tato společnost nedokáže. Problém je kolem Lucifera, tedy Osvíceného, který snad oslovil a vedl osvícené panovníky, jistě však vytvořil civilizaci, průmysl a bankovnictví. Vznikli Ilumináti, ovšem s vlastním Luciferem. Ten původní jako nositel humanismu a New age zůstal bez vlivu. Svět nyní reaguje na nové rady, projevy humanismu a New age velmi agresívně, útoky temné magie a sociálními bloky. Pro mnoho tvůrčích osob byl tento vliv zcela likvidační, připomenu předčasná a nečekaná úmrtí, osobní tragédie.    
Uvědomil jsem si, že mám problémy s esoterickou službou. Mně orákulum funguje spolehlivě, ale pro druhé nejsem schopen přijmout informace. Ten problém bude na jejich straně. Co dál? Bůh jako tvůrce miluje své dílo a brání se jeho zničení. Jeho program na záchranu byl však odmítnut a je zde reálná hrozba zániku nejen stvoření, ale také lidské civilizace. Ostatně, kdosi to má v plánu a svými záměry se netají. Poprosím tedy o zprávu, co mají v plánu tvůrčí síly v čele s pravým Luciferem:  soud, osud znalost a chyba = určitě budou tuto situaci řešit. Blázen, úřad, úsilí = budou usilovat o zásadní změnu ve vedení světa. Tak to se má elita nač těšit. Ještě mne zajímá moje role: 
Osud znalost, chce to jinak a osudové setkání. Toho já se účastnit nebudu,  mne čeká osudové setkání, tedy společný program se souvěrci. Penízky, ohrožení, osudové setkání = jedná se o tři čtyři ženy v sociální nouzi, budeme se snažit nějak přežít v ústraní a mít se dobře. Budeme pomáhat druhým.
.