lg_coven.jpg (6927 bytes)
Pravidla

Řešíme podstatu bytí

-
- My lidé jsme schopni pochopit vše, ale musíme to mít spojeno kauzálním systémovým poznáním. Najít k tomu cestu, pochopit. Znalosti těch, kteří jsou dál, můžeme přijmout jen jako víru. Ano, tak to být může a nikdy neříkej nikdy. Pochopení problému znamená k němu najít kauzální souvislosti, jak to všechno funguje. Také si můžeme říci: já tomu nerozumím, ale vím to. Prostě je to tak. To jsem si musel uvědomit, když se chci ptát na smysl existence člověka, k čemu je člověk dobrý, proč si dali tvůrci a bohové takovou práci se stvořením naší planety, jejich živlů, přírody, života, člověka a jeho povznesení. Také samozřejmě musím řešit projevy nenávisti a apokalyptické snahy člověka zlikvidovat.   
- Kdo nás pozve ke spolupráci, jaká vyšší inteligence a jakou funkci budeme plnit jako lidstvo. V minulosti zde byly vyspělé civilizace s vyspělými technickými možnostmi, ale z nějakého důvodu zanikly, kdosi je cíleně zlikvidoval. To všechno spolu souvisí. Jak je lidstvo připraveno na funkční spolupráci s tvůrčími silami? Není připraveno, spíše naopak, tam, kde má spolupracovat, stává se hrozbou a problémem. Příčinu známe. Člověku byl odepřen přístup ke stromu života a ke stromu poznání. Oba stromy symbolizují celou oblast poznání a energie. Lidé mají odepřen a zakázán přístup k systémovému poznání, ke kauzalitě, k lásce, důvěře, jeho správní systém funguje na základě konfrontace a boje, to vylučuje dohodu a spolupráci vzájemnou mezi lidmi i vnější ve správě planety a spolupráce s tvůrci. Cokoli nového se zde objeví, kdosi ukradne a realizuje podle svého.
- Jak se v tom vyznat a jak rozlišit magické síly které člověka zvou ke spolupráci a na magické síly, které člověka a jeho snahy blokují? Ještě se k tomu vrátím v dalším článku. Spolehlivým dělícím hlediskem je vztah k lásce a erotice a naopak prosazování autorit.
- Vše způsobila chyba v Matrixu. Bylo stanoveno, že bohové mají být aktivní, kdo není aktivní zaniká, je zapomenut. Bohové se tedy snažili být aktivní za každou cenu a sami vytvářeli problémy které pak řešili. K nápravě už došlo, jména bohů jsou zapsána, ale ještě je nutné udělat druhý krok. Když se situace změní, mají bohové přijmout jiný úkol. Druhá možnost je vytvořit relaxační program, včetně pasívního přihlížení realitě. 
- Budeme řešit funkční spolupráci namísto konfrontace a boje. To v oblasti světské i duchovní, pro všechny subjekty. Každá velká skupina sama podle svého a pro sebe. 
-