lg_coven.jpg (6927 bytes)
Pravidla

Správná cesta

-
- Psal jsem, že nový řád musí vycházet z lidské přirozenosti, sledovat lidské oprávněné zájmy a vše, co člověk přijal a využívá, musí být zahrnuto v systému. Vše, co řád odmítá, stává se destruktivním vlivem proti řády a aktivizuje se ve chvíli, kdy má řád přestává vyhovovat. Tedy vše, co v lidském světě existuje, vše, co člověk může prožívat nebo ovlivňovat, musí být součástí řádu vyladěno do harmonie a funkčnosti.   
- Během svého psaní jsem pro úrovně nad Universem napsal spisek "Nová Platea", Pro Universum "Přirozená víra" a pro správu společnosti "Perspektivismus". Vyhlásil jsem jedinou direktivu: zákaz násilí zejména válek, revolucí a hromadné likvidace lidí. Více toho nestačím sledovat. Ostatní vše, co jsem napsal, je k dispozici jako volná inspirace. 
- Můžeme vyjít správnou cestou, vytvořit harmonický řád pro sebe, pro své  přátele a souvěrce. Takový návrat do Ráje, lepší však bude vytvořit si zde na planetě své malé království podle vlastních představ a podle zásady: "Chovej se pěkně a měj se dobře".  
- Připouštím, že v přechodném období nás čekají obtížné sociální podmínky. Jednou z možností je přežít ve větší skupině. Také komunity a squoty budou chráněny.