lg_coven.jpg (6927 bytes)
Pravidla

Mesiáš

-
- Mesiáš, který má spasit svět, je Eliška.  

- FOTO

- Napsal jsem magickou formulku, ale musím doplnit ještě vysvětlení. Jde o životní nadčasovou roli nazvanou také Ježíš, Buddha, Prorok. Tato role je spojena s tvorbou civilizace a příchodem nového věku. Plnil jsem roli křtitele, baptisty, roztřídil jsem duchovní principy a dal je všem k dispozici, jako mediální bytost jsem přenesl nové možnosti, ale tím má role končí a stejně jako Jan Křtitel označil Ježíše jako bytost či symbol, který přináší nový program, stejně tak já označuji Elišku jako bytost, která má plnit stejný program, otevřít novou cestu do nového věku. Kdokoli si myslí, že má předat nové hodnoty lidstvu, ať tak učiní, však se uvidí. Však se má otevřít více cest a přijmout více životních stylů.    
- Eliška plní dvě hlavní podmínky, pochází ze židovského prostředí a několik let žila jako úplná socka bez příjmů a bez sociální perspektivy.  Pojem "spasit" je také nutné upřesnit, do formulky ho vložili Plejáďané, aby si zajistili odsun pozemských bytostí na Plejády. Nyní už je asi tento program opuštěný, protože celé Plejády se přesunuly na tuto naši planetu.
- Na duchovní úrovni je vše řešeno v jiném čase než v realitě. Jde to mnohem rychleji, zvláště dnes, kdy každý den přináší, alespoň pro mne, něco nového. Na realitu si musíme počkat, Eliška se na svoji roli připravuje a začne působit za osm let, v roce 2035. Nyní by se stejně neprosadila, ale za těch osm let se situace zklidní a bude schopna přijímat nové programy. Ještě požádám Elišku, aby článek autorizovala, roli potvrdila a vybrala fotku.  
-