lg_prirozvira.jpg (6657 bytes)

Co a jak dál?
Včera skončil podzimní slunovrat, ten se posunuje podle toho, kdy je přestupní rok. No a já bych také rád skončil, respektive uzavřel další úsek mých snah. Nové články vedly k obnově duchovního světa, ukončení stavu vyhoření a založení kultu pro spolupráci duchovního a lidského světa. Předpokládám, že mé psaní využijí mladé slečny ve věku od 18ti let, které budou intuitivně vedeny k působení vlivu na společnost. Měl jsem se jim osobně věnovat, ale s ohledem na podmínky jsem vše vypsal a tak stačí, když si to přečtou, kontaktovat mne nemusí. Ale líbilo by se mi to. 
Zaměřím se na uvedení starších textů, v praxi na lásku a hasnu, také budu intenzívně invokovat bytosti z Knihy života, aby skončil stav vyhoření, aby stát prosperoval a aby zde byla spiritualita pro založení a posílení kultů.
Také budeme muset najít zdroj obživy, což by mohly být esoterické služby, vše předám mladým pokud bude zájem. Předpokládám, že budou pokračovat útoky temné magie a její energie, protože jsou zde subjekty, které nic jiného neumí. Jistě budu aktivní i jinak, ale nic mne v tuto chvíli nenapadá, jiné plány nyní nemám. 
.
.