lg_prirozvira19.jpg (7614 bytes)

Přirozená víra

.

Vyhlášení Přirozené víry

09.11.2019

Dnes je vhodné datum pro vyhlášení Přirozené víry. Jak jsou v datu devítky a jedničky, tak se něco děje. Patrony Přirozené víry se stali bohové Azrael, Melkor, Osiris a Horus. Přirozená víra v sobě spojuje zkušenost pozemskou, vesmírnou, vůli Nejvyššího a kult planety, vegetace a života. Což je vlastně vše.
Přirozená víra je nabídnuta všem, články obsahují doporučení pro řešení a prosperitu v mnoha oblastech. Je zde jediná direktiva: žádné násilí, mučení týrání, války a beznaděj. Kdo se toho dopouští, prožije to sám nebo rovnou zanikne. Boží soud direktivní i arbitrážní funguje a peklo je také plně vytížené.
Komu se doporučení a rady Přirozené víry líbí nebo hodí, ať je přijme a použije. Tato duchovní cesta (program) je určena pro střední Evropu, na oblast mezi Finskem a Řeckem, zde ovlivní vývoj.
Po roce 2100 se vývoj opět vyhodnotí. Je tím dána příležitost všem, aby se seznámili s novou situací. Každý může požádat o pomoc duchovní servisní skupiny. Začínají fungovat v každém oboru, nyní již fungují Tvůrci, Dárci, skupina Život a Zdraví, relaxační a erotická skupina Hasna a později bude mít každý lidský obor vlastní duchovní servisní skupinu. 
Přirozenou víru připravuji od roku 1985, kdy mi Tvůrci nabídli, dát lidem novou víru a nabídku jsem přijal. Věnoval jsem se věštectví a léčitelství, od roku 2014 však sílily bloky a útoky. Získal jsem schopnosti se bránit.
V minulém věku se prověřovaly negativní principy, v novém věku se budou prověřovat pozitivní principy, nástroje a postupy. Čas je stanovený na čtyři milénia. Všem přeji úspěch a pohodu v novém věku.
.