lg_prirozvira19.jpg (7614 bytes)

Přirozená víra

.

Jak dál?

Zažil jsem zajímavý život, asi 30x mi šlo o život a jakási přátelská náhoda riziko na poslední chvíli eliminovala. Se štěstím jsem se vyhnul i vězení, když jsem ne z vlastní vůle mnohokrát prováděl cosi za hranou zákona. Moji průvodci mi vysvětlili, že takto doháněli absenci výchovy. Přízeň osudu mi zajistila práci vychovatele a po roce 1993 kariéru schizofrenika.
Nikomu schizku nepřeji, to je velmi nepříjemná věc, zejména pokud je spojena s psychickými útoky a hypnotickou manipulací nebo bojem o duši. Ta moje se po roce 1995 změnila v esoterické schopnosti věštění a později léčitelství. Od roku 1993 jsem dostával invalidní důchod, takže jsem byl finančně zajištěný. Mohl jsem se věnovat esoterice a magii. Nejlepší léta pro esoteriku byla v letech 2005 až 2008. V té době jsem si přivydělal i 5 tisíc měsíčně. Pak to sláblo a od roku 2014 už žádné klienty ani příjmy nemám.
Věnoval jsem se magii, snažil jsem se bránit útokům na mne a eliminovat násilí ve světě. Od roku 2014 se snažím odejít do ústraní a vracet lidem a sobě zdraví, lásku a erotiku. Něco mne vtahuje zpět do aktivní služby, abych psal na stránky a nabízel své služby. Žádný ohlas to však nemá.
Nyní jsem získal nějaké penízky z pozůstalosti, tak se těším, že budu cestovat. Využiji velkou slevu pro seniory na vlak i na autobus. Budu hledat region s vlídnou energií a těšit se, že získám peníze, abych se tam mohl usadit. Moc rád bych si koupil domek v přírodě a pozval mladou pěknou, aby tam bydlela se mnou. Mladým slečnám bych rád předal své schopnosti a zkušenosti. Také bych rád pomáhal mladé generaci se zapojením do společnosti. Sny a plány mám, zda se něco realizuje, fakt nevím, ale naději jsem ještě neztratil. 
Od roku 1993 jsem věděl, jak budou probíhat změny v procesu "konce světa", vím, jak to bude dál a co lze očekávat. Aktivně jsem se podílel na procesech v oblasti duchovní a vše, co jsem provedl, lze vrátit. Pokud si tedy někdo myslí, že jsem udělal chybu, ať se ozve, uděláme nápravu.
.