lg_cesta.jpg (7759 bytes)

Pozvání na cestu

Rozdělený svět

Mohu jen konstatovat, že procesy spojené s miléniem a koncem světa radikálně rozdělily svět. V každé rase a národě se něco řeší, všude bychom našli prvek svobody a zotročení. Andělské "Síly světla" se snaží udržet zotročení člověka, mnohé další, které nelze zahrnout do jednoho názvu, se snaží bránit a prosadit své zájmy. Tak prožíváme dobu, ve které se rozhodne další osud lidstva. Rozhoduje se na všech úrovních a právě radikalizace je dobrým znamením, že síly jsou vyrovnané a naději na svobodu máme. Rozhodující bude, jak se nyní vyrovnáne s islámskou diasporou.
Pokud se prosadí v Evropě Islám, pak můžeme počítat s krutovádou práva Šária. Žádná láska, žádná prostituce ani pornografie, žádná šedá ekonomika ani lidská tvořivost, ani střední sociální třída. Jen kázeň, řád a kruté tresty. Podle situace v Praze soudím, že v Evropě nejsou tisíce, ale již statisíce muslimů a násilí považuji za jisté.
Pokud se podaří nějakým způsobem islámskou diasporu zvládnout, pak nám bude jasné, jakou roli kdo ve světě hraje. Máme naději, že se Evropa sjednotí a prosadí jako velmoc mezi Ruskem a Amerikou. Pak zde budou sankce a tresty minimální, dluhy se splatí a nové nebudou, evropský humanismus se posílí, za lásku a krásu těla se trestat nebude. Věštci a léčitelé budou uznávaní pro skutečnou pomoc. Soukromí nám nebude nikdo šmírovat, opět si sedneme k televizi a ta bude bez násilí ukazovat dobré modely chování a ukáže správné algoritmy jednání. Bezdomovci se opět ubytují a každý člověk dostane příležitost k uplatnění svých schopností a ke splnění životního poslání.