lg_HERMESIS.gif (2484 bytes)

Co zde najdeme

Proč píši tyto stránky a k čemu je to dobré?  Určitě jsem závislák, grafoman, už takto píši od roku 1986 a za tu dobu jsem získal schopnosti a kdo má schopnosti, má snahu je uplatnit, jinak se nudí. Také jsem přesvědčený o tom, že se mé články všem hodí, všem něco napoví. Nejsou to direktivy, tak si každý vybere co se mu hodí, pokud nějaké to téma zrovna také řeší. A co čtenář odmítá, může být podnětem k přijetí jeho vlastního názoru.
V těchto dnech se denně čtyři lidé rozhodnou pro sebevraždu. To je velmi smutné a svědčí to o selhání správního systému. Přeji si, aby tyto stránky přispěly k řešení potíží i těmto lidem. Postupně sem přenesu obsah předešlých stránek, pokud mají ještě nějakou hodnotu. Hledání cesty, povídky a další.
Sepíši také své postupy věštecké a léčitelské, takto je předám svým nástupcům. Uvidíme, jaký bude zájem. Přináším také své zkušenosti s novou spiritualitou, vše je psáno píšící rukou, nic není opsáno z jiných knih ani z cizí zkušenosti. Do Blogu občas napíši svůj názor, aniž bych někoho chtěl dráždit.
-
-
-
- pokračování -