spirituální služba včetně postupů, úvod

1. zde najdete svědectví o mém duchovním hledání osvobození člověka. 1986 až 2016
2. nabídku spirituální služby která řeší mnohé psychické a existenční problémy.
3. vysvětlení postupů pro ty, kteří také mají spirituální službu plnit. Bez nutnosti setkání.

Jaký je smysl těchto stránek a jak je číst? Zde nabízím svoji spirituální službu a k tomu vysvětluji postup s nadějí, že tím získám nějaké klienty a ti mi pošlou odměnu na účet, od roku 2014 tam chodí málo a letos skoro nic.    

bankovní spojení:
předčíslí - číslo účtu / kód banky
670100 - 2207749288 / 6210
lg_mapa.jpg (8507 bytes)  lg_cas.jpg (6714 bytes)  lg_HERMESIS.gif (2484 bytes)
Nabízím pomoc jinou než ostatní esoterici a to budí nedůvěru. Proto k nabídce služby přidám také postup s jakým chci dosáhnout cíle. Prozradím své postupy s vědomím, že mne mohou lidé se schopnostmi napodobit a být úspěšní. Kdo má napojení a duchovní podporu, může se přidat a nemusíme se ani setkat. Jsem si vědom toho, že lidé tuto službu potřebují a bude-li nás více, bude to jen dobré. Jen zde musím varovat, kdo se pustí do sporu s temnou magií, bude muset také sám sebe ochránit. Kdo není vyzván a nemá ochranu, ať se této praxi vyhne.
Další varování se týká aktivity. Kdo nabízí své služby levně a povrchně, může mít dobré výsledky, ale vyčerpává své duchovní pomocníky a své energie. Tuto chybu jsem dělal také já a možná to byl jeden z důvodů proč jsem musel své služby a magii ukončit. Važte si pomoci duchovního světa a nepromarněte ji. Važte si také přízně klientů a snažte se jejich potíže důsledně dořešit. 
Tuto službu nemůže provádět hledající. Každý adept musí být ukotvený v nějakém kultu, nejlépe pozemském. Za nejsilnější považuji draky, pak jsou zde Keltové, Wicca, Valar, tvůrci a dárci, skupina život a zdraví, hasna. Andělé a archandělé jsou dominantní v oblasti esoteriky a spolehlivě plní úroveň šamanskou. Úspěch pod jejich vedením na úrovni vyšší, v magii, je nejistý.
S každým, kdo zde najde smysl svého života, se velmi rád sejdu. Každý, kdo zde získal nějakou zkušenost, dobrou nebo zlou, může ji sdělit v knize klientů.
Každý, kdo se rozhodne pro spirituální službu a není ukotvený v nějaké církvi nebo kultu, tomu nabízím pomoc s výběrem průvodce a zasvěcení.
-