Pravidla

Správa společnosti

-
Malá poznámka k tomu, jak funguje správa všech úrovní. Pokud na úrovni platí "čím více tím více", pak musí fungovat správa, která tuto tendenci eliminuje a prosazuje, aby každý dostal co mu náleží a co skutečně potřebuje. Správa řeší vztahy uvnitř společnosti, kterou lze rozdělit na podnikatele, inteligenci a prosté, tedy se správou na čtyři části.
Nejlépe funguje správa ve vlastní společnosti, která vyšla ze společnosti kterou spravuje,  s vlastní spiritualitou a která má autonomní uspořádání. Vztah k vlastnímu je rozhodující.  
Každá společnost má už velkou zkušenost se správou svého "panství", takže mé další rady by byly zcela zbytečné. Ještě napíši, jak toho dosáhnout. Prvním krokem je posílení vlastní spirituality, pak vyhledání spojenců, také jim posílit spiritualitu a následně si násilím prosadit změnu právního vztahu. Bez násilí to nejde, to vidíme na příkladu Brexitu, ten se nekoná. V první řadě stojí magie, na základě úspěšného výsledku lze provádět z měny v klidu a s úsměvem. Jsem si jistý, že to je cesta, že to tak funguje, ale spíše očekávám konfrontaci a boje v oblasti elity a bohatých vlivných skupin. Přiživování ze zahraničí považuji za jisté.         
Snad už jsem napsal všechno co jsem napsat měl.
-