SVĚT

Oumuamua

.

6423138.jpg (74562 bytes)

https://cz.sputniknews.com/svet/201902069137120-oumuamua-vedec-vesmir-mimozemstane-lod/  
Avi Loeb, vedoucí katedry astronomie Harvardské univerzity, stále hájí svou teorii, podle které záhadné kosmické těleso, tzv. Oumuamua, které letí přes sluneční soustavu, je mimozemskou lodí. Jeho kolegové vědci jsou ale naladěni velmi skepticky. Loeb je obviňuje, že prý ztratili dětskou zvědavost a bojí se chyb.

V rozhovoru pro Chicago Tribune Avi Loeb sdělil, že v současné době pracuje na rovnici, která by dokázala, že Oumuamua, které dnes letí kolem Jupitera, je součástí mimozemské lodě.
Mám tuto informaci: jde o pozůstatek Nibiru, jehož přílet je očekáván od 1.1.2001 létal od nás k Plejádám a jeho doba obletu byla 430 let. Vozil k nám Plejáďany a odvážel od nás zlato, které na Plejádách potřebovali k zastínění oblohy před spalujícími paprsky. Jde o jeho spálené torzo. Všechny rychle letící předměty přírodní i umělé prošly ohněm při změně přírodních zákonů. Do naší planety asi nenarazí a kam poletí, to záleží na tom, jak se jako neřízený předmět přiblíží ke slunci. Možná poletí zpět k Plejádám a jako memento se bude po 430 letech vracet. Tuto tezi by mohli potvrdit vesmírní lidé nebo expolitikové.