SVĚT

Budeme kamarádit

.

Změny a procesy se mají ukončit nebo zklidnit, ale snaha pokračovat v konfrontaci udržuje při životě akční změny v duchovním světě. Ty konfrontační se projeví a odcházejí, místo nich přicházejí bytosti které mají v programu zklidnění a nápravu. Potíž je v tom, že všechny skupiny mají snahu napravit svět podle vlastních představ a plánů. Jistou roli zde plní také zcela falešná a chybná představa o duchovním světě a jeho působení. Kromě toho mnozí kněží a mágové trpí vlastností, kterou nazývám "Kristův syndrom". Projevuje se tak, že postižený má pocit, že je spolu se svými průvodci   na absolutní špici v magii, že je nejmocnější ze všech. Když se někdo projeví jako mocnější a vlivnější, prohlásí to jako osobní poruchu "duchovní pýchu" a neakceptuje to. Na straně druhé stojí téměř neomezená moc nadnárodních společností a velkých bank. Řídí je ono jedno procento lidské populace, kterému patří 99 procent všecho majetku. A nad tím vším stojí a řídí vše vesmírné mocnosti se svým alternativním stvořením, které měly nyní snahu přenést k nám.
Tak to asi bylo - a jak je to nyní? Zájem o konfrontace nepolevil. Lidé zlenivěli a pro velké války se nehodí, naopak zbraně jsou zcela likvidační, tak se hledá náhražka. A našla se, kdyby hackeři zcela paralyzovali "nepřátelské" počítače, výsledek by byl srovnatelný s výsledkem války. Nepochybuji o tom, že by hackeři dokázali zlikvidovat současně všechny mocnosti. Však ti, kteří jsou nad hackery, konfrontace také provokují. Církev také nechce zůstat pozadu. Proklela a diskreditovala "dobráka" papeže Františka prvního, takže můžeme čekat nové volby a možná i vznik inkvizice.     
To je mediální obraz světa. Jde především o uchlácholení apokalyptistů a všech, kteří usilují o zničení světa. Kdo chce být v klidu, nesmí tyto zprávy sledovat. Je ovšem pravda, že vývoj se spolehlivě předpovědět nedá, protože ani ti, kteří jsou schopni ho ovlivnit, to sami neví, co udělají. Jde o spor dvou stvoření. Jedno je pozemské a straní člověku, druhé straní vesmírným mocnostem a člověku předkládá likvidační program. V procesu dějin člověka zocelil a oddělil zrno od plev. Kdyby však pokračoval, jistě by civilizaci spolehlivě zlikvidoval. Program zničení planety však nevychází podle plánu, takže zde máme 53. termín konce světa. Možná je problém v tom, že z planety se nyní odejít nedá. Vesmířané se zde ocitli v pasti. Jejich planety jsou pusté, vše sami přesídlili sem.
A co my s tím? Pojďme kamarádit všichni se všemi. Zdvořile odmítneme ty, kteří mají potřebu bojovat, však tu adrenalinovou energii mohou získat jinak. Mohou se zapojit do bojových her, adrenalinových sportů, počítačových her nebo pomoci při katastrofách. Vytvářet je však nemohou. A jak napravit svět? Změnit světový řád, místo starého likvidačního a zotročujícího dát lidem svobodu, vytvořit společenskou smlouvu, kterou by přijali. Až bude fungovat, uvolňovat finanční zdroje a pozitivní tendence podporovat. Každá velmoc a společnost si vytvoří svůj vlastní řád.
.