HOME - VSTUP

Úvod

.

Stránky duchovně zaměřené. V lucidním snu jsem opustil systém a jsem potěšený, že jsem se měl kam vrátit. Za systémem je pouze chaos a šum. Kdo hledá, musí hledat v systému aktivních bohů a funkčních duchovních cest. V cíli hledání najdeme názorovou shodu, možnost realizace vlastního programu a souvěrce schopné dát lásku, podporu a solidaritu. Tam se uzavřeme rušivým vlivům.
Nemám žádnou správní funkci, nenesu za stav společnosti a prostředí odpovědnost, ale žiji v realitě a z toho plyne moje přirozená snaha napravit co se dá s ohledem na mé schopnosti a možnosti. Nyní je zde snaha kazit co se dá, jde asi o "pomalou apokalypsu". Přímo se nás to dotýká, pro začátek má východní polovina státu lesy zcela devastované kůrovcem a vlaková doprava kolabuje. Jistěže má vše své reálné příčiny a odpovědné osoby, ale nad tím stojí duchovní moc, je známo, že zde působí apokalyptické síly, které předkládají jeden termín konce světa za druhým. Nevím, co vlastně čekáme, ale společnost přestává fungovat. Poškozená příroda a pracovně přetížení stojvedoucí k tomu pro začátek patří a bude hůř. Všem sděluji, že si to nepřeji. Nechci kolabující společnost, nechci zmrzačenou přírodu. Přeji si funkční správu, zdravou přírodu, fungující spolehlivou dopravu, funkční systémy, zdravotnictví, školství. Jsem však přesvědčený, že situaci vyřeší alternativní systémy.  
Tyto své stránky píši pro   nastupující generace. Nyní zde působí generace apokalyptické a ještě nějakou dobu mít vliv budou. Snad to někde v ústraní přežijeme. Pak přijdou nové tvůrčí generace a jde o to, co jim předáme. Důležitý je program, plán a stav duchovního světa. Já se snažím světu vrátit lásku. Vím, že to jde. Také budu invokovat osoby z knihy života, aby posílily českou a evropskou spiritualitu ve prospěch dobrých a tvůrčích lidí. Když mne však někdo přesvědčí o tom, že chaos a devastace jsou dobrou a spolehlivou cestou pro vytvoření funkční harmonické společnosti, pak s tím souhlasit budu. Nyní je mojí snahou připravit program pro novou generaci. Základem je   zkušenost předchozích generací.
Každý může s nápravou začít sám u sebe, ve svém soukromí společně vytvořit ráj, harmonické láskyplné prostředí nazývané "domov". A politické cíle? Šestihodinová pracovní doba pro naše zdraví, jistě stát pozná, že je výhodná, protože ušetří peníze za zdravotnictví, invalidní důchody a sociální podporu. Pro nás je důležitý čas pro rodinu a výchovu dětí.
.