lg_HERMESIS.gif (2484 bytes)

Volná komunita

27.7.2017

obnova a posílení osobnosti na základě archetypu

-
Osobnost je nejvyšší hodnota, která nám patří. Osobnost se vyvíjela v mnoha předchozích inkarnacích a je jako archetyp odvozená od některé význámné bytosti nebo je tímto archetypem doplněna. Na stavu a vyspělosti osobnosti závisí, jak si vedeme v životě, jakým způsobem řešíme své záležitosti, jaký máme životní styl. Můžeme se své osobnosti vzdát ve prospěch "Vyššího Já" a tím se ukotvíme v některé archetypální (duchovní) skupině. Tím potlačíme svoji vůli a přijímáme cizí vůli a žijeme podle spolu se souvěrci ve shodě s vírou nebo ideologií skupiny. To je v současné konformě konzumní společnosti zcela běžné. Každá skupina má svůj kariérní řád a kdo se v něm vyzná, má naději, že postoupí výše mezi ty, kdo rozhodují, a za své služby je lépe hodnocen.    
-
Komplexní posílení osobnosti obnovuje a posiluje osobnost v rámci vlastního archetypu, tedy podporuje lepší zařazení a kariérní úspěch v rámci vlastní skupiny. Řeší se vlivy magie, duchovní, psychické, zdravotní a vztahové. Odstraňují se nebo respektují bloky a meze dané vlastní skupinou. Posiluje se možnost úspěchu v profesi, v zájmové činnosti, ve vztazích. Obnova původních průvodců a návrat k původní spiritualitě a životnímu poslání nebo hledání alternativy. Odstranění zdravotních a psychických potíží a bloků.
-
Postup: korespondence e-mailem nebo po mobilu, osobní setkání, později vícedenní akce a terapie ve skupině. Ekumenický přístup, nepraktikuje se boj o duši. Využití vlastní magické a esoterické praxe, systémová poradna.    
-