lg_HERMESIS.gif (2484 bytes) lg_mapa.jpg (8507 bytes)

Co zde najdeme

Proč píši tyto stránky a k čemu je to dobré?  Určitě jsem závislák, grafoman, už takto píši od roku 1986 a za tu dobu jsem získal schopnosti a kdo má schopnosti, má snahu je uplatnit, jinak se nudí. Také jsem přesvědčený o tom, že se mé články všem hodí, všem něco napoví. Nejsou to direktivy, tak si každý vybere co se mu hodí, pokud nějaké to téma zrovna také řeší. A co čtenář odmítá, může být podnětem k přijetí jeho vlastního názoru.
V těchto dnech se denně čtyři lidé rozhodnou pro sebevraždu. To je velmi smutné a svědčí to o selhání správního systému. Přeji si, aby tyto stránky přispěly k řešení potíží i těmto lidem. Postupně sem přenesu obsah předešlých stránek, pokud mají ještě nějakou hodnotu. Hledání cesty, povídky a další.
Sepíši také své postupy věštecké a léčitelské, takto je předám svým nástupcům. Uvidíme, jaký bude zájem. Přináším také své zkušenosti s novou spiritualitou, vše je psáno píšící rukou, nic není opsáno z jiných knih ani z cizí zkušenosti. Do Blogu občas napíši svůj názor, aniž bych někoho chtěl dráždit nebo provokovat.
Občas se dozvím, že se u mne projevuje "duchovní pýcha" a že chci ovládnout svět. Přeji si, aby na světě nebyly války, utrpení a krutosti, jinak se světem zabývat nechci, však to mají dělat dobře placení správci a politici. Přeji si volnou cestu pro "Kult Mistra Leonarda" a v rámci kultu i mimo něj nabízím spirituální (esoterickou) službu. Považuji to za oprávněné požadavky, ale zatím jsem blokovaný, nic se nedaří. Označení "duchovní pýcha" budí u mne nevoli a je dobrým důvodem k odmítnutí cizích bytostí.
-
-
-