lg_vstup.gif (1846 bytes) lg_hermesis_cz.jpg (9432 bytes)

Můj program, co budu dělat?

Od 1.9.2018 budu mít nový program. Chci se věnovat zcela obyčejným světským věcem, cestování a vztahům. Už mi je 65 let, tak budu mít na cestování slevu. Cestovat a fotit, poznávat nové lidi. Pozvu je sem na stránky, ale energie nebudu nabízet, počkám, kdo si požádá.
Enerie je zatím dost, ale s přístupem je to horší. Transparentní zelená pro aktivitu, transparentní modrá pro zdraví, červená pro lásku, žlutá pro povznesení a růžová pro klid a pohodu. Bílá je zrádná tak se nepoužívá. Přátelský duchovní svět ode mne může získat virtuální pyramídu pro přístup k energiím. Nabídka energie pro osoby a skupiny je zde už zapsaná. Ta je za peníze, abych měl na to cestování. ŽL ještě mám.
Velkou magii už přenechám mladým. Kolem třiceti let je zde generace "zlomená", tito mladí přišli, aby nám pomáhali změnit svět, ale svět jim nedal příležitost. Chtějí ze světa odejít zpět do barda (opustit tělo), tak sedí u počítačů a ven moc nechodí. Trpí disprofesií, nejsou schopni pracovat snad v žádné profesi. Mnozí z nich asi spáchají sebevraždu, protože se budou dostávat do sociálně bezvýchodných situací. Stahují se do squotů a komunit za účelem přežití. Další generace, mladší 15ti let, jsou pro život lépe připraveni a budou mít hodně práce, pokud ještě bude co napravovat.
.