lg_prirozenvira.gif (2729 bytes)

.

Od roku 1988 jsem psal inspirované texty s cílem pomoci společnosti. Elita však nechtěla nic měnit a už vůbec nic napravovat, tak jsem dospěli až do této doby.
Naše vláda měla od roku 1939 úkol udržet lidi v poslušnosti, stejně tak po roce 1948 a 1989. Lidé si už našli jiné zájmy, to vládě vadí a tak provokuje lidi, aby šli do ulic, aby vládě věnovali pozornost. A co bude dál? Dvě nastupující generace mají jiné zájmy než politiku, další generace snad už zase ano. Bude se však realizovat nový program, který si nové generace vytvoří podle aktuální potřeby.
Zatím jsem svobodný samotář, mohu psát o všem, co společnost potřebuje. Nevím však, jak to společnost přijme. Možná se mých myšlenek ujme, upraví si je a naloží s nimi podle svého. Vláda však pro lidi nic dobrého nepřinese, to by se dopustila populismu, což odmítá. Další chybou je zvyk posílat do politiky stále nové lidi. Hledají se stále obtížněji. Přitom se osvědčila vláda založená na trvalé moci šlechtických rodů. Čeká nás období upadajícího vlivu zástupné moci a přijetí nové správní moci. 
Mohl bych napsat několit doporučení k přežití, ale stávající moc by je opět všechny  zablokovala. Lidé však najdou řešení. Inspiraci dostanou všichni, kteří jdou po správné i chybné duchovní cestě.  
Starý a nový svět
.
.
.   
.