lg_home.gif (3905 bytes) iko-hermesis.jpg (7762 bytes) lg_prirozenvira.gif (2729 bytes)

 

Přirozená víra

Společné bydlení

.
Měl jsem vizi velkého nízkého domu ve kterém bych žil spolu se souvěrci. Měl budovu vpředu a vzadu. Po stranách vysoká zeď vytvářela soukromí na uzavřeném dvorku. 
Co dům obsahoval? Kuchyň a společnou jídelnu pro společné setkání a stolování. Pak rituální místnost do které by se všichni vešli, ta by mohla být ve sklepě. Společná ložnice pro spaní, ale také alespoň čtyři místnosti pro klidné soukromí pro práci,  spaní a setkání. U vstupu z ulice alespoň dvě místnosti pro esoterickou službu, pro věštce a léčitele. Také zasílatelskou prodejnu pomůcek pro esoteriku a magii, sál pro přednášky pro veřejnost. Koupelnu s vířivkou a hernou. Pak také místnost pro práci s počítači a s internetem, snad ještě bude přístupný. 
Předpokládám, že v budoucnu bude topení plynem nepřístupné, topit se tam bude dřevem a elektřinou nebo tepelnými čerpadly. Voda se bude brát ze studny a na hygienu ze zadržené vody dešťové. Zdroje na existenci by mohl zajišťovat obchod a  autodoprava. Elektrovoltaika se stává běžným zdroje elektřiny, jistě bude i tam.
Jistě tam budou vychytávky přidané bydlícími, možná bude komunitní dům inspirovat také David Koresh, když mu ten jeho FBI zbouralo.
.
.

 

 

 

..